Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mūsų specialistais!
Norite gauti individualią konsultaciją?

Sodo nameliai

Sodo-namelis-Genys-su-terasa

Sodo nameliai – tai nedideli, dažniausiai 10 kvadratinių metrų nesiekiantys mediniai statiniai, kurie įprastai naudojami įvairiems įrankiams ar sodo priežiūros reikmenims sandėliuoti. Mūsų sodo nameliai siekia nuo 6 iki 10 kvadratinių metrų, todėl, jei ieškote panašaus ploto namelio, kuriame galėtumėte susidėti pagrindiniame name netelpančius daiktus ar kad ir didesnę žoliapjovę – esate reikiamoje vietoje. Išsirinkite sau labiausiai patinkantį ir susisiekite su mumis šiais kontaktais: info@meistronamai.lt arba telefonu: +370 685 11151.

Svarbu žinoti, jog kiekvieno namelio planą galite keisti pagal savo poreikius, pasitarę su mūsų architektais. Jei Jūs norite pasirinkto sodo namelio erdvę išdalinti į du nedidelius kambarius, tai padaryti labai paprasta. Jei norite prie namelio prijungti papildomą terasą ar padidinti jau esamą – tai irgi nesudarys jokių kliūčių. Jums tereikia savo norus pasakyti mums. Tikimės, jog padėsime Jums įgyvendinti savo svajones ir turėti tokį namelį, kuris džiugintų kiekvienu savo milimetru!

Didžiausi mūsų sodo nameliai iš tiesų gali būti naudojami ne tik kaip sandėliavimo vieta, bet ir nakvynei. Jei turite nedidelį žemės ar sodo sklypą, iki 10 kvadratinių metrų siekiantis namelis puikiai tilps ir neužims didelės sklypo dalies. O padalinę erdvę į kelis kambarius, turėsite ir kur pernakvoti, ir kur susidėti daiktus.

Mūsų sodo namelių pasirinkimas

Meistro-namai-sodo-nameliu-pasirinkimas

1. Mažiausias Meistro namų atstovas – sodo namelis Kuosa. Jis išsiskiria patraukliu vienšlaičio stogo dizainu. Langas ir įstiklintos durys suteikia daugiau šviesos.

2. Nedidukas, bet jaukus sodo namelis Gegutė – mėgstantiems minimalistinį dizainą. Pailgi langai sukuria modernų stilių.

3. Sodo namelis Genys – tai 9 kvadratinių metrų nedidukas, bet jaukus ir praktiškas namelis. Virš durų suprojektuotas karštą vasaros dieną pavėsį sukuriantis 90 cm stogelis. Puikiai tilps bet kurioje Jūsų sklypo vietoje.

4. Sodo namelis Genys su terasa – nedidelis 9 kvadratinių metrų sodo namelis su 4 metrų terasa – skirtas žmonėms, kurių poreikiai nėra dideli arba nereikalaujantys didelių erdvių dideliems daiktams. Puikiai tinka nedideliems sodo sklypams.

Jei Jus domina platesnė informacija apie mūsų gaminamus didesnius namus, spauskite ir sužinokite daugiau čia: vasarnamiaimediniai namai.

×