Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mūsų specialistais!
Norite gauti individualią konsultaciją?

Renkantis namelį vienas iš svarbiausių kriterijų yra gaminio kokybė. Mes suprantame kaip sunku pasirinkti gamintoją kai visi žada nepriekaištingą kokybę. Norime Jums parodyti kaip mes užtikriname savo gaminių kokybę. Remdamiesi savo ilgamete gamybos patirtimi, ištobulinome esminius medinio namelio mazgus. Paspauskite ant „burbulo“ ir gausite daugiau informacijos apie jus dominantį namelio mazgą.

Mūsų tikslas - jūsų komforto užtikrinimas


Komanda. Mūsų komanda – tai jūsų patogaus poilsio ekspertai. Esame jauna komanda, kurią sudaro visų geram namui pastatyti reikalingų sričių profesionalai: siekdami itin kokybiško savo klientų aptarnavimo nuoširdžiai rūpinamės jūsų individualiais poreikiais, domimės naujovėmis, todėl visada pasiūlome ne tik patogaus, ekonomiško, bet ir inovatyvaus bei šiuolaikiško dizaino sprendimus. Mūsų patirtis ir žinios – tai ilgo darbo ir nuolatinio domėjimosi rezultatas. Savo klientams siekiame geriausio ir tai darome suvienydami visas reikalingas pajėgas bei nuolat tobulėdami.

Kodėl mes? Savybės. Suprasdami, kad sprendimas statyti namą nėra lengvas, mes, pasitelkdami turimą patirtį ir žinias, padedame savo klientams kiekviename žingsnyje – konsultuojame ir patariame, kokį statinio tipą pasirinkti kiekvienu individualiu atveju, lankomės būsimoje namo vietoje, rekomenduojame tik pačias geriausias medžiagas. Savo darbe vadovaujamės kokybiško aptarnavimo vertybe, kuri reiškia, kad visada užtikriname skaidrumą susitarimuose, siekiame atlikti darbus per kuo trumpesnius terminus, nedarome klaidų statybos aikštelėje bei atsakome už gaminių kokybę bei ilgaamžiškumą. Be to, reikalingą aptarnavimą garantuojame ir po statinio užbaigimo. Dirbdami su klientais jaučiamės taip, lyg statytume namą sau – nuo pradžios iki pabaigos sąžiningai ir atsidavusiai rūpinamės kiekviena detale.

Užtikrinimas, kad padarysim gerai. Patirtis. Medinius namus statome nuo 2008–ųjų. Per šį laiką įgyvendinome šimtus projektų visoje Europoje ir šiandien turime didelį ratą mūsų darbų rezultatais patenkintų klientų. Dirbame itin kokybiškai, nuoširdžiai, sąžiningai ir greitai – tai mums garantuoja klientų pasitikėjimą. Mums rūpi jūsų komfortas ir ramybė, todėl užtikriname kokybę ir lengvą projekto įgyvendinimo procesą.

Kodėl rinktis mus?


Geriausia kokybė
Trumpas laukimo laikas
Profesionalios konsultacijos
Pasiūlos įvairovė
Kokybė milimetro tikslumu
Viskas apgalvota nuo A iki Ž
Konkurencinga kaina

Kodėl mes?


Visus rūpesčius nuo A iki Ž palikite mums. Pasirūpinsime, kad jūsų naujasis namas būtų saugiai nuvežtas ir kokybiškai sumontuotas. Patikėdami visus darbus mūsų specialistams, galite būti ramūs ir tiesiog mėgautis namu.

Visų statybų metu pateiksime detalią informaciją apie darbų eigą ir atsakysime net į menkiausius klausimus, kad Jūs apie savo namus žinotumėte viską.

Jūsų namus kursime su didžiule meile, užtikrindami aukščiausią kokybę ir tikslumą. Mes pasirūpinsime kiekviena detale!

Aukščiausios kokybės mediena geriausiems namams


Medieną Jūsų gaminiams mes gabename iš šiauriausių Europos regionų, civilizacijos nepaliestų plotų. Būtent šiuose miškuose augantys medžiai – tai kokybiškiausia, natūralumu alsuojanti žaliava Jūsų statiniams. Dėl ypatingai šaltų ir atšiaurių gamtinių sąlygų ši mediena pasižymi didesniu tankiu ir aukštesne stiprumo klase. Šiaurietiškos sąlygos lemia, kad ši mediena išsiskiria estetika, ypač tankiomis rievėmis ir nedidelėmis sveikomis šakomis, o naudojama konstrukcijoms yra patikima ir ilgaamžiška. Siekdami, kad mūsų statiniams naudojama mediena atitiktų visus keliamus reikalavimus, ją perkame tik iš sertifikuotų tiekėjų, tad esame garantuoti, kad mūsų statiniai pagaminti iš pačios geriausios šiaurietiškos medienos.

fine wood from northen Finland

Klientų atsiliepimai


 • Mūsų šeimai labai patinka Meistro Namų namukas. Jis gražus ir jaukus, čia galima ilsėtis ir smagiai praleisti laisvalaikį su šeima ir draugais.
  Rimas Aliukonis
 • Jūsų įmonę "Meistro namai" radau per internetą. Išsirinktas namelis "Sakalas" mums patiko dėl jo gero išplanavimo.
  Valė Šliažienė
 • Terasa pagražintas namelis „Kovas“ - geriausias draugas tiek saulėtą ar darganotą dieną, tiek vėsią naktį!
  Renata Ofomala
 • Pasirinkau MEISTRO NAMŲ namelį, nes patiko jo išplanavimas, gera medienos kokybė bei greitas ir kokybiškas pastatymas.
  Žana Lukša
 • Ačiū už gerą darbą, siunčiu kelias namo nuotraukas.
  Aušra
 • Dar kartą norėčiau padėkoti už sklandų bendradarbiavimą ir puikų projekto koordinavimą.
  Sergejus Abakumovas
 • Super, nepriekaištinga kokybė, ačiū.
  HAMON Olivier
 • Jūsų, tai yra mano namelis puikiai atlaikė žiemą ir pajūrio vėjus.
  Vytautas Jablonskas
 • Labiausiai ačiū už vasarnamį, ir norėjau padėkoti už nuoširdų bendradarbiavimą. Sėkmės darbuose.
  Rasa Juozenienė
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Keletas žodžių apie save


Darius Žilinskas

Projektų vadovas

Sveiki atvykę į Meistro Namus.

Esu labai laimingas, galėdamas savo ilgalaikę patirtį projektavimo ir medinių namų statybos srityje pritaikyti statant Meistro Namus. Daugelį metų dirbdamas su mediniais namais, įgijau kvalifikuotų teorinių ir praktinių žinių, kurios kasdien kurti tokius namus, kokių trokštate Jūs. Bendradarbiaudami su patikimais medienos tiekėjais ir turėdami savo gamybos liniją mes siūlome tik aukščiausius reikalavimus atitinkančius ir geriausia kokybe išsiskiriančius namus. Galiu nuoširdžiai pasakyti, kad patikėdami savo svajonių namus kurti Meistro Namams, Jūs pasirenkate geriausią sprendimą dėl kurio nesigailėsite. Meistro garbės žodis!

Telefons: +370 685 11151
Darius Žilinskas

Jei turite kokių nors klausimų


Pagrindinius atsakymus į dažniausiai iškylančius klausimus galite rasti DUK dalyje arba parašyti mums, užpildžius žemiau esančią formą.

Įveskite savo vardą.
Įveskite savo el. pastą.
Telefono nr.
loading...
 • Į namelio kainą įskaičiuota: „lagės“, grindys, sienos, stogas, vidinės pertvaros, lauko ir vidaus durys, langai, namelio surinkimas, pristatymas 100 km spinduliu nuo Kaišiadorių. Detalią informaciją apie namelį galite rasti įėję į patinkančio namelio aprašymą ir pasirinkę žemiau esančią skiltį „Techniniai duomenys“. Jei norėsite namelio pagal individualų projektą – Jums projektas nieko nekainuos.

 • Namelius gaminame ir pagal individualius klientų projektus. Taip pat galite keisti mūsų standartinių namelių planus bei kitus parametrus. Atsiųskite mums savo užklausą su prisegtu brėžiniu ir mes Jums paskaičiuosime Jūsų namelio kainą.

 • Detalią informaciją apie namelio sienų storį galite rasti įėję į patinkančio namelio aprašymą ir pasirinkę žemiau esančią skiltį „Techniniai duomenys“. Jei patiko namelio išplanavimas, tačiau norite kito sienų storio – kreipkitės. Mes projektą nemokamai pakoreguosime ir perskaičiuosime kainą.
 • Namelio išplanavimas yra pateiktas brėžinyje, kuris pateikiamas kartu su vizualizacija. Jeigu išplanavimas Jums netinka – atsiųskite savo brėžinį ir mes jį pritaikysime Jūsų pasirinktam projektui.

 • Surinkimas papildomai nekainuoja, nes šie kaštai jau yra įtraukti į namelio kainą.
 • Taip, pamatus mes darome. Galime Jums pasiūlyti polinius pamatus, polinius pamatus su rostverku arba pilnai betonuotą aikštelę.

 • Taip, stogą mes dengiame. Dažniausiai mūsų klientai renkasi bituminių čerpelių stogo dangą. Taip pat galime dengti skarda arba šiferiu, jeigu stogo konstrukcija tenkina šiai dangai keliamus reikalavimus.

 • Tai yra papildoma paslauga, kurią mes atliekame. Impregnuojame bespalviu impregnantu, kuris apsaugo nuo žalingų išorinių poveikių, t.y. puvimo, mėlynavimo, grybo įsiveisimo ir t.t.

 • Į namelius statome klijuotos pušies medienos langus ir duris, įstikliname stiklo paketu (dviejų stiklų). Langus siūlome 2 tipų – atsidarančius į lauką arba atsidarančius į namelio vidų. Svarbu paminėti, kad langus ir duris gaminame savo gamykloje, todėl jų matmenis galite keisti.

 • Kiekvienas atvejis yra individualus ir priklauso nuo namelio užsakymo laiko bei kliento pageidavimų. Vidutiniškai užsakymas įvykdomas per 2-3 savaites po sutarties pasirašymo, bet tikslią statybos datą pasakysime ir įrašysime į sutartį jos sudarymo dieną.

 • Mes gaminame įvairaus dydžio namelius, tad ir statybos laikas gali būti nuo 1 iki 5 dienų. Kaip pavyzdį pateikiame, kad 40 m2 namelio statyba trunka 3 dienas. Būtent tiek užtrunkama nuo namelio atvežimo į objektą iki raktų įteikimo klientui.

 • Užsakius namelį yra pasirašoma sutartis. Sutartyje yra visi pirkėjo, pardavėjo rekvizitai, statybos laikas ir vieta bei apmokėjimo sąlygos. Sutartyje yra užfiksuojama bendra prekės ir paslaugų kaina, nurodytas avansas ir likutis. Avansas mokamas po sutarties pasirašymo, likutis - užbaigus namelio statybas. Klientas gali atlikti bankinį pavedimą arba mokėti grynaisiais pinigais.

 • Taip, statybas vykdome visoje Lietuvos teritorijoje. Esant poreikiui namelius galime pristatyti į Jūsų pageidaujamą šalį ir juos sumontuoti.
 • Jeigu planuojate šiltinti namelį, stogą ir grindis rekomenduojame apšiltinti statybos metu. Šį darbą gali atlikti mūsų darbuotojai. Po namelio statybos praėjus 1-2 mėnesiams, kai namelis susistovi, galima kalti šiltinimo karkasą ir šiltinti sienas.

 • Taip, galima namelyje įrengti krosnelę ar židinį. Krosnelės atveju pamatą pastiprinti nebūtina, o jeigu bus mūrijamas židinys, tuomet betonuojant pamatus židinio vietoje jį reikėtų pastiprinti. Krosnelę statyti patariame pabaigus namelio statybos darbus.
 • Įmonė gamina 20 mm, 28 mm, 34 mm, 44 mm, 68 mm storių vasarnamius. Šiuo metu plečiame namelių sienų storių gamą ir galime Jums pasiūlyti gyvenamųjų namų sienų storius 120 mm, 160 mm ir 200 mm. Šios sienos gali būti klijuotos ir neklijuotos medienos - tai Jūsų pasirinkimas.

 • Taip, kaip ir namelių išplanavimus taip ir namelių sienų storius galime keisti pagal klientų pageidavimą.
 • Namelius mes gaminame iš šiaurinės eglės medienos.
 • Taip, mes suteikiame garantiją. Iškilus nesklandumui, nedelsdami paskambinkite mums. Išsiaiškinsime problemą, pasiruošime jos sprendimui ir atvyksime pašalinti trūkumą.

 • Taip, mes esame gamintojai. Atvykę į mūsų įmonę galite gauti profesionalią konsultaciją bei pamatyti visas namelio sudedamąsias dalis.
 • Jeigu yra tam pagrindo, tuomet mes atvažiuojame apžiūrėti statybvietės.
 • Privažiavimas yra reikalingas dėl sklandaus ir greito darbo, bet jeigu klientas mus informuoja, kad jis gali būti sudėtingas, tuomet kartu ieškome sprendimo arba pasitelkiame papildomą techniką namelio privežimui prie paruoštų pamatų.

Užduoti kitą klausimą
×
×