Kas mes esame

image about us

Apie mus

 

Daugiau gamtos – mažiau chaoso. 2008 metais pradėjome verslą tikėdami, kad gamta yra geriausi mūsų namai ir būtent ji turi įkvėpti kurti savo aplinką bei būstą. Šiandien dviejų žmonių komanda, pradėjusi „Meistro namų“ kelionę, gerokai išsiplėtė. Kokybiškus medinius namus gaminame ir pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Jungtinėje Karalystėje, Italijoje.
Per visą šią kelionę išlaikėme pagrindines savo vertybes, kurios mus skatina kurti namus ne išsiskiriančius iš gamtos, bet tampančius jos dalimi. Vertiname kokybišką medieną ir visada ieškome geriausių sprendimų klientams. Todėl nuo 2012 metų pradėjome importuoti medieną iš Švedijos, Suomijos, kad jums galėtume pasiūlyti dar daugiau pasirinkimo. „Meistro namai“, tai harmonija nuo pat pamatų iki kraigo!

Mūsų misija – praturtinti kiekvieno gyvenimą, užtikrinant glaudesnį ryšį su gamta.

Vizija – kurti patogius ir funkcionalius namus, darniai įsiliejančius į mus supančią gamtą.

Vertybės, kuriomis
vadovaujamės kasdien

 Darna su gamta

Namus kuriame iš medienos – vienos ekologiškiausių statybinių medžiagų. Natūralios, biologiškai skaidžios medžiagos yra laikomos ekologiškiausiomis, tai vienas tvariausių pasirinkimų statant naują būstą, o tokių statybų anglies dioksido pėdsakas – vienas mažiausių.

 Kokybė

Geriausias mūsų darbo įvertinimas, tai klientų atsiliepimai ir jų sodybas bei sodus puošiantys mūsų gaminti statiniai. Nuo paprasto dizaino stoginės, iki erdvaus vasarnamio – skiriame pakankamai dėmesio kiekvienai smulkmenai, kad jus pasiektų kokybiškas produktas. Atrenkame geriausias žaliavas, nuolat mokomės ir pritaikome naujausias technologijas, kad atitiktume net reikliausių klientų standartus.

 Lankstumas

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl ir mūsų namai gali prisitaikyti, kad atitiktų jūsų poreikius. Visus namų modelius projektuojame ir gaminame patys, taigi galime koreguoti bet kurį standartinį projektą pagal jūsų pageidavimus ar sukurti individualų namo projektą.

 Maloni patirtis

Vertiname savo klientus, todėl visuomet stengiamės suteikti geriausią patirtį. Ar tai būtų konsultacija dėl rąstinio namelio statybos jūsų vasarvietėje, ar namo projekto rengimas nuo nulio – visada išklausome, pasiūlome geriausius sprendimus bei atsakome į visus kylančius klausimus.

Meistro Namų istorija

2008 image

Maža, bet stipri dviejų žmonių komanda pradeda judėjimą, kurdami vietą harmonijos kupinam gyvenimui.

2009 year bubble

Pradėjome siūlyti nuo A iki Z modifikuojamus medinių namelių projektus, taip skatindami klientus susikurti savo svajonių erdvę. Tais pačiais metais buvo įsteigtas vietinis prekės ženklas Lietuvoje „Meistro Namai“.

2010 year bubble

Įsteigtas vietinis prekės ženklas Lenkijoje „Dom Mistrza“.

2012 year bubble

Pradėjome importuoti medieną iš Švedijos, Suomijos

2014 year bubble

Mes augame! Per vienerius metus pastatomos dar dvi gamyklos.

2018 year bubble

Vyksta plėtra į Prancūzijos bei Ispanijos rinkas, gimė „Maestro Chalet“ ir „Maestro Casas“ prekiniai ženklai.

2020 year bubble

Mes ir toliau augame. Plečiamės Portugalijos rinkoje; įkurtas „Maestro Casas“ prekinis ženklas.

2021 year bubble

Prie rinkos prisijungia „Maestro Cabins“ Jungtinėje Karalystėje ir „Maestro Case“ Italijoje.

slinkite į viršųX

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Šiuo metu mes nedirbame

Prašome įvesti savo telefono numerį ir pasirinkti patogų laiką konsultacijai
Daugiau nei 90% mūsų klientų modifikuoja namelius, kad jie atitiktų jų poreikius. išsakykite savo pageidavimus ir mes projektą pritaikysime Jums.
BDAR sutikimas
×

Pateikti užklausą

BDAR sutikimas
×

Geriausios kainos garantija

Kompensuosime kainų skirtumą, pasiūlydami mažesnę kainą nei yra palyginamosios prekės pardavimo kaina.

×
×