Galimos NEMOKAMOS modifikacijos kiekviename projekte! Sužinokite daugiau →

Apie mus

Jūs svajojate – mes įgyvendiname. Tik natūralios medžiagos ir protingi dizaino sprendimai.

Turite vaizdingą plotą ant ežero kranto? O gal nedidelį jaukų sodą ar neišnaudotą erdvę už namo? Sklypo dydis ir forma nesvarbi – bet kokiame žemės lopinėlyje sukursime poilsio ir ramybės kampelį apie kurį visuomet svajojote.
Mūsų komandą sudaro didelę patirtį turintys dizaineriai, projektuotojai bei statybų meistrai. Įgyvendinome šimtus projektų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje nuo atšiaurių Norvegijos pakrančių iki vaizdingų Prancūzijos kalvų. Galime išpildyti net reikliausių klientų pageidavimus.

Mūsų dizaineriai nuolat tobulinasi ir domisi naujienomis, todėl pateikiame rinkai namų modelius, kurie atitinka karščiausias tendencijas. Modernūs sprendimai darniai dera su natūraliomis, aukštos kokybės medžiagomis. Taip pat siūlome didžiulį namelių pasirinkimą klasikos bei tradicinių elementų mylėtojams.

Norime, kad mūsų suręstas namas taptų tobula jūsų poilsio vieta, todėl jūsų noras – mums įsakymas. Kiekvieną modelį galime pritaikyti pagal kliento pageidavimus. Papildomi langai, didesnė terasa, pakeistas išplanavimas, puošybos elementai – įmanoma viskas, ką tik leidžia jūsų fantazija.

Atvažiavę į jūsų sklypą padėsime išsirinkti labiausiai landšaftui tinkamą namelio modelį, o jums pageidaujant, patobulinsime jį. Išrankiausiems klientams siūlome su mūsų dizainerių pagalba susikurti savo namo projektą. Nedarykite kompromisų savo svajonėms – gyvenkite ir ilsėkitės taip, kaip jums labiausiai patinka!

Spausk čia
Standumo tąšas aplink langų ir durų nišas sutvirtina namo sienas.

Aukščiausios kokybės mediena geriausiems namams

aukščiausios-kokybės-mediena-geriausiems-namams

Medieną Jūsų gaminiams mes gabename iš šiauriausių Europos regionų, civilizacijos nepaliestų plotų. Būtent šiuose miškuose augantys medžiai – tai kokybiškiausia, natūralumu alsuojanti žaliava Jūsų statiniams. Dėl ypatingai šaltų ir atšiaurių gamtinių sąlygų ši mediena pasižymi didesniu tankiu ir aukštesne stiprumo klase. Šiaurietiškos sąlygos lemia, kad ši mediena išsiskiria estetika, ypač tankiomis rievėmis ir nedidelėmis sveikomis šakomis, o naudojama konstrukcijoms yra patikima ir ilgaamžiška. Siekdami, kad mūsų statiniams naudojama mediena atitiktų visus keliamus reikalavimus, ją perkame tik iš sertifikuotų tiekėjų, tad esame garantuoti, kad mūsų statiniai pagaminti iš pačios geriausios šiaurietiškos medienos.

slinkite į viršų

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Gauti nemokamą konsultaciją Jums patogiu laiku

Prašome įvesti savo telefono numerį ir pasirinkti patogų laiką konsultacijai
Daugiau nei 90% mūsų klientų modifikuoja namelius, kad jie atitiktų jų poreikius. išsakykite savo pageidavimus ir mes projektą pritaikysime Jums.
BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

×