Plotas
arorw-up arorw-down
Kambarių skaičius
arorw-up arorw-down
Kaina
arorw-up arorw-down
Sienų storis
arorw-up arorw-down
Stogo tipas
arorw-up arorw-down
Aukštų skaičius
arorw-up arorw-down
Terasa
arorw-up arorw-down

Mobilūs nameliai

Rikiuoti pagal
arorw-up arorw-down
19 799 16 799 

Volta

47.2 m², 2 kambariai
-3000€
Vasarnamis Alcantucio
Specialus pasiūlymas
19 768 16 768 

Alcantucio

44.8 m², 2 kambariai
-3000€
Vasarnamis Tukanas
Specialus pasiūlymas
15 802 12 802 

Burgas (Tukanas)

48.5 m², 3 kambariai
-3000€
Sodo namelis Cami
Specialus pasiūlymas
19 161 16 161 

Cami (Tulžys)

33.75 m², 2 kambariai
-3000€
Vasarnamis Fazanas
Specialus pasiūlymas
18 174 15 174 

Duero (Fazanas)

44 m², 3 kambariai
-3000€
namo grafinė iliustracija

Neradote patinkančio?

susikurkite savo
22 388 

Ferrero

39.7 m², 3 kambariai
14 115 

Fortuna

42.1 m², 3 kambariai
16 165 

Gandia

36.23 m², 1 kambarys
20 999 

Giza

36.06 m², 3 kambariai
32 820 

Lisabona

36.4 m², 2 kambariai
Vasarnamis Flamingas
Specialus pasiūlymas
15 045 12 045 

Manitoba (Flamingas)

43.2 m², 3 kambariai
-3000€
Vasarnamis Moderna
Specialus pasiūlymas
13 340 

Moderna

49.7 m², 2 kambariai
Stogo dangos piktograma
dovana
Rąstinis namas Šernas
Specialus pasiūlymas
34 966 30 966 

Oka (Šernas)

50.75 m², 4 kambariai
-4000€
Vasarnamis Portofino
Specialus pasiūlymas
22 890 

Portofino

63.4 m², 3 kambariai
Stogo dangos piktograma
dovana
Vasarnamis Suvingis
Specialus pasiūlymas
18 919 15 919 

Suvingis

42.3 m², 3 kambariai
-3000€
Vasarnamis Merkys
Specialus pasiūlymas
37 541 

Tagus (Merkys)

49.62 m², 3 kambariai
Stogo dangos piktograma
dovana
Vasarnamis Minija
Specialus pasiūlymas
14 964 

Teide (Minija)

46.4 m², 3 kambariai
Stogo dangos piktograma
dovana
14 902 

Treviso

36.4 m², 2 kambariai
Vasarnamis Didysis Flamingas
Specialus pasiūlymas
15 273 12 273 

Winnipeg (Didysis Flamingas)

37.5 m², 3 kambariai
-3000€
namo grafinė iliustracija

Neradote patinkančio?

susikurkite savo

Mobilūs nameliai

Sparčiai statybų rinkoje populiarėjantys, iš medžio pagaminti mobilūs nameliai, vis dar dažnai tapatinami su karavanais, ilgus metus buvusiais bene vieninteliu mobilaus būsto pasirinkimu. Tačiau, nors abiejų tipų būstai pasižymi viena bendra savybe – mobilumu, šiems nameliu tipams būdinga daugelis skirtumų, lemiančių ženklų medinukų pranašumą statybų sektoriuje.

Mobilus namelis iš medžio: pranašumai

Atsižvelgiant į tai, jog modernus mobilus nameliai mūsų šalyje didesnio populiarumo sulaukė tik prieš keliolika metų, vis dar egzistuoja daugybė mitų, sudarančių klaidingą įspūdį apie šiuos statinius.

Visų pirma, mobilūs nameliai, pagaminti iš medžio, vis dar dažnai įsivaizduojami kaip paprasta keturkampė dėžutė, kuriai būdingas kaimiškas stilius, jokiais būdais  nesuderinama su modernumu. Vis dėlto, nereikėtų apsiriboti šia idėja. Individualiai suprojektuoti mobilūs nameliai gali būti itin modernūs, su dideliais panoraminiais langais, įvairiausių formų terasa, tradiciniais, klasikiniais ar moderniais elementais dekoruotomis durimis bei dideliais langais. Specialistų teigimu, tai, kaip atrodys jūsų medinis mobilus namelis – fantazijos reikalas, nes šiuolaikinės technologijos leidžia įgyvendinti daugybę inovatyvių statybų sprendimų.

Antra, nemažai klientų vis dar abejoja, ar mobilūs nameliai – pakankamai patvarūs tam, kad puikios būklės ir išvaizdos išliktų daugelį metų. Ne paslaptis, jog investuodami į tokį statinį kaip nuosavas sodo namelis, klientai tikisi ilgaamžiškumo ir aukščiausios kokybės. Todėl, šiuo atveju verta pabrėžti, jog, lyginant su karavanais, teisingai prižiūrimi mobilūs medinukai išvaizdą keičia kur kas lėčiau. Nors medinių namelių statybose nėra naudojamos karavanams būdingos, ilgaamžės metalinės konstrukcijos ar plastmasė, teisingai apdirbta, kokybiška ir reguliariai prižiūrima mediena nedideliame mediniame namelyje leis jaustis kaip tvirtuose, gamta dvelkiančiuose namuose.

Trečia svarbi savybė, kuria pasižymi mediniai sodo nameliai – visapusiškas lankstumas. Vis dar dažnai susiduriame su klientais, kurie yra įsitikinę, jog mobilūs nameliai gali būti pritaikomi tik vasaros poilsiui. Tačiau, vertėtų atsižvelgiant į faktą, jog teisingai prižiūrimos medžiagos, iš kurių pagaminti mobilus nameliai su terasa,  pasižymi ne tik išskirtiniu patvarumu, bet ir medienai būdingais privalumais, tokiais kaip garso bei šilumos izoliacija bei natūralus kvėpavimas, svarbus kokybiškam patalpų vėdinimui. Būtent dėl šių priežasčių mobilūs nameliai tampa itin lengvai pritaikomi ir žiemos poilsiui. Reikės pasirūpinti tik papildomu namelio apšiltinimu ir nuspręsti, koks šildymo būdas jūsų atveju galėtų būti priimtiniausias.

Dar vienas, svarbus pranašumas, kuriuo pasižymi nauji mobilus nameliai – jų atsparumas išorės veiksniams. Gerai prižiūrimas, aukštos kokybės medžiagomis apsaugotas medis gražiai atrodys ir po 50 metų, kai net ir ypatingą priežiūrą gaunančios medinuko alternatyvos – karavano išvaizda keistis pradės jau po kelerių metų. Tiesa, atsižvelgiant į tai, kad, kaip ir bet kuri kita natūrali medžiaga, mediena yra gera puvinių grybų, miltligės ir pelėsių augimo terpė, o klimato pokyčiai ir drėgmės padidėjimas suteikia šiems organizmams geresnes augimo sąlygas. Dėl šių priežasčių medines namo sienas teks prižiūrėti reguliariai, jų apsaugai naudojant tik aukščiausios kokybės priemones.

Mobilaus namelio kaina

Mobilus nameliai kaina gali būti lyginami su daugeliu kitų tipų medinių namų. Labiausiai ji priklauso nuo namelių dydžio, lubų aukščio, pagaminimo metų ir transportuojamo namelio įrengimui naudotų medžiagų dydžio bei individualiu architektūrinių sprendimų.

Verta pabrėžti, jog mūsų gaminami modernus mobilus nameliai kaina išsiskiria iš daugelio kitų įmonių siūlomų namelių variantų. Jie pasižymi išskirtiniu kainos ir kokybės santykiu, todėl yra ypač paklausūs poilsio būstą mūsų šalyje norinčių įsigyti žmonių rate – tai rodo ir atsiliepimai apie mobilius namelius. Mobilūs nameliai Kaune, kaip ir parduodami mobilūs nameliai Šiauliuose bei mobilūs nameliai Panevėžyje pastaraisiais metais yra ypač paklausūs. Kokybiškų medinukų paklausa sparčiai auga ir kituose Lietuvos regionuose.

Vertinant namelio kainą ir kokybę, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad renkantis jau paruoštą namelio projektą dažnu atveju tenka priimti ne vieną kompromisą komforto sąskaita. Dažnais atvejais gali tekti susitaikyti ir ne su visai idealiu mobilaus namelio išplanavimu bei nereikalingomis erdvėmis, už kurias vis tiek turėsite mokėti. Todėl galvoti, kad iš anksto parengtas medinio namelio projektas bus būtinai geresnis ir pigesnis pasirinkimas – klaidinga. Tik namelį projektuodami individualiai arba pagal savo poreikius koreguodami jau pastatyto namelio projektą, galėsite būti tikri dėl jo individualaus pritaikymo jūsų asmeniniams poreikiams. Tokiu atveju visos išlaidos statyboms taip pat įgaus kur kas didesnę prasmę.

5 priežastys rinktis mobilų namelį

  1. Pastatymo greitis

Vienas didžiausių mobilių namų pranašumų – pastatymo trukmė. Kadangi įsigyjamos konstrukcijos, kurias specialistams tereikia sumontuoti, pastatyti mobilų namelį trunka daug trumpiau nei įprastą namą. Žinoma, polių pastatymas bei elektros, vandens, šildymo ar kitų sistemų įrengimas gali užimti nemažai laiko. Tačiau būtent šie darbai ir užtruks ilgiausiai. Tad rinktis mobilų namelį ypač verta, jei esate spaudžiami laiko ir norite kuo skubiau įsirengti naujus namus.

  1. Lankstus pritaikymas prie erdvės

Mobilus namelis yra puikus pasirinkimas, jei jūsų turimas sklypas unikalios formos ar riboto dydžio. Individualiai projektuojamų transportuojamų namų įrengimas yra lankstesnio pobūdžio nei įprastų namų, tad šie statiniai gali būti pritaikomi įvairiems sklypams. Neretai tai gali tapti paprasčiausiu ir netgi pigiausiu sprendimu, nei statyti įprastą namą ar pirkti naują sklypą.

  1. Kainos ir kokybės santykis

Mobilaus namelio kaina priklauso nuo jo dydžio ir projekto. Paprasčiausias variantas yra statyti namelį pagal jau paruoštą projektą, tačiau taip pat siūlome rinktis iš gausaus katalogo. Reiktų atkreipti dėmesį, kad kataloge esantys mobilūs nameliai bei jų projektai gali būti koreguojami pagal kliento individualius poreikius. Tokiu atveju pirkėjas moka tik už papildomus elementus, kurių jam reikia, tad namelio savikaina smarkiai neišauga. Individualiai suprojektavus mobilų namelį garantuojama, kad patalpos bus išplanuotos pagal asmeninius reikalavimus, o namelio išvaizda atitiks norimą stilių (modernūs ar klasikiniai elementai, terasos forma, langų dydis ir kita).

  1. Nevarginantys leidimai statybai

Kadangi mobilus namelis nėra sudėtingos konstrukcijos statinys, jei jis neviršija 50 m2 ploto, dažniausiai jam nereikia leidimo statyti. Vis dėlto, supaprastinto statinio projekto gali reikti, jei mobilus namelis užima nuo 50 iki 80 m2 ploto. Tokiu atveju reikia gauti teritorijos vyriausiojo architekto raštišką patvirtinimą. Jei mobilų namelį ketinama įrengti valstybės saugomoje teritorijoje ar arčiau nei 25 m iki vandens telkinio, o galbūt žemė yra dujų ar elektros apsaugos zonoje ar kita, privaloma gauti atsakingo savivaldybės administracijos darbuotojo raštišką pritarimą. Siekiant išsiaiškinti statybos leidimo poreikį, reiktų kreiptis į miesto ar rajono, kuriame yra jūsų sklypas, savivaldybę.

  1. Aplinkai draugiškesnis pastatymo būdas

Mobilūs nameliai yra gaminami iš natūralaus medžio, tad yra daug draugiškesni gamtai nei, pavyzdžiui, plastikinės konstrukcijos. Be to, mobilaus namelio statyba reikalauja palyginti nedaug laiko, tad erdvė, kur jis statomas, nebus užversta statybinėmis šiukšlėmis, medžiagų likučiais ar kitaip teršiama ilgą laiką. Trumpesnė pastatymo trukmė taip pat lemia, kad išnaudojama mažiau vandens, elektros ir kitų išteklių, tad mobilaus namelio statyba tampa ekologiškesnė.

Kasdien visą savo laiką skirdami medinių namelių kūrybai, stengiamės maksimaliai išpildyti kiekvieno užsakovo poreikius, todėl geriausias mūsų darbo įvertinimas – klientų žodžiai: gavome namelį apie kurį visuomet svajojome. Meistro namų profesionalų komanda visas savo žinias ir patirtį skiria kiekvienam užsakymui – nuo paprasto dizaino stoginės, iki erdvaus vasarnamio. Tik tokiu būdu galime išlaikyti kokybę ir pasitenkinimą, dėl kurio mūsų klientai sugrįžta ne vienerius metus iš eilės.

slinkite į viršų
Filtravimas
close
Plotas
arorw-up arorw-down
Kambarių skaičius
arorw-up arorw-down
Kaina
arorw-up arorw-down
Sienų storis
arorw-up arorw-down
Stogo tipas
arorw-up arorw-down
Aukštų skaičius
arorw-up arorw-down
Terasa
arorw-up arorw-down

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Šiuo metu mes nedirbame

Prašome įvesti savo telefono numerį ir pasirinkti patogų laiką konsultacijai
Daugiau nei 90% mūsų klientų modifikuoja namelius, kad jie atitiktų jų poreikius. išsakykite savo pageidavimus ir mes projektą pritaikysime Jums.
BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

Pateikti užklausą

BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

Geriausios kainos garantija

Kompensuosime kainų skirtumą, pasiūlydami mažesnę kainą nei yra palyginamosios prekės pardavimo kaina.

×
×

Turite sklypą ir ieškote jam namelio?

Suteiksime Jums profesionalią konsultaciją ir padėsime įgyvendinti Jūsų svajonę!

Ne, ačiū
×