Plotas
arorw-up arorw-down
Kambarių skaičius
arorw-up arorw-down
Kaina
arorw-up arorw-down
Sienų storis
arorw-up arorw-down
Stogo tipas
arorw-up arorw-down
Aukštų skaičius
arorw-up arorw-down
Terasa
arorw-up arorw-down

Mediniai garažai

Rikiuoti pagal
arorw-up arorw-down
3 824 3 250 

Kemis

23.8 m²
Tik internetu
-15% naujų modelių ikonėlė
Basalt_front LT
Specialus pasiūlymas
8 807 7 485 

Basalt (Vanagas)

19.7 m², 1 kambarys
Tik internetu
-15%
Garažas Žvirblis
Specialus pasiūlymas
6 566 5 581 

Lugano (Žvirblis)

28.6 m², 2 kambariai
Tik internetu
-15%
Garažas Kiras
Specialus pasiūlymas
3 707 3 150 

Maracaibo (Kiras)

19.3 m², 1 kambarys
Tik internetu
-15%
Garažas Laukys
Specialus pasiūlymas
7 351 6 248 

Namak (Laukys)

34.7 m², 1 kambarys
Tik internetu
-15%
Garažas Žuvėdra
Specialus pasiūlymas
3 699 3 144 

Negratin (Žuvėdra)

19.2 m², 1 kambarys
Tik internetu
-15%
Garažas Varnėnas
Specialus pasiūlymas
4 840 4 114 

Skadar (Varnėnas)

22.7 m², 1 kambarys
Tik internetu
-15%
namo grafinė iliustracija

Neradote patinkančio?

susikurkite savo

DUK (Dažniausiai užduodami klausimai):

Kiek kainuoja medinis garažas?

Medinio garažo kaina gali priklausyti nuo keleto kintamųjų: pasirinkto modelio (standartinis/individualus), modifikacijų, papildomų elementų (stogo danga, langai, durys). Savo klientams siūlome standartinius garažus vienam arba dviems automobiliams. Jų kaina laviruoja nuo 4 iki 10000 tūkst. eurų.

Ar Jūsų parduodamą garažą galiu susirinkti pats?

Taip, klientai gali ir savarankiškai susirinkti įsigytą produktą. Tačiau, mes savo klientams siūlme ir savo statybos/surinkimo paslaugas, kurias didžioji dalis klientų ir renkasi.

Ar garažui reikalingi statybos leidimai?

Medinis garažas priskiriamas II grupės nesudėtingo statinio kategorijai, todėl statybos projektas ir leidimas statyti naują statinį dažnu atveju priklauso nuo konkrečios vietos, kur vyks statybos darbai (kaimas, miestas, saugoma, kultūros paveldo teritorija ir t.t.).


Mediniai garažai

Nusprendus įsirengti poilsio ar nuolatiniam gyvenimui skirtus namus, kuriuose ketinate praleisti didelę dalį savo laiko, mediniai garažai tampa praktiškai neatsiejama projekto dalimi. Nors šiltuoju metų laiku pagrindines jų funkcijos – apsaugoti automobilį nuo kritulių – gali nesunkiai atlikti stoginės, žiemos metu mediniai garažai savo funkcionalumu pakeičiami sunkiai. Tiesa, tam, kad investicijos į garažą automobiliui būtų naudingos maksimaliai, svarbu gerai apgalvoti jo projektą bei pasirinkti jūsų atveju tinkamiausią garažo variantą.

Ar garažui reikalingas statybų leidimas?

Iš pirmo žvilgsnio greitai pastatomi garažai gali pasirodyti kaip didelis, papildomų dokumentų ir nemažai įrengimo darbų reikalaujantis projektas. Tačiau, specialistų teigimu, viskas priklauso nuo to, kaip gerai jį apgalvosite ir, kokiems specialistams patikėsite savo projektą.

Visų pirma, svarbu nuspręsti, ar garažą statysite prie gyvenamojo namo, ar kaip atskirą pastatą. Nors galimi abu variantai, verta paminėti, jog tais atvejais, kai surenkami garažai glaudžiami prie gyvenamojo namo sienos – vietoj 4 naujų sienų užtenka statyti tik 3. Tokiu atveju žiemos metu atsiranda dar vienas privalumas: iš šiltų namo patalpų galite patekti tiesiai į garažą, kuriame stovi jūsų automobilis. Tiesa, svarbu žinoti, kad tokiu atveju garažo plotas bus skaičiuojamas į bendrą namų plotą, todėl šį projektuojant vertėtų gerai apgalvoti, kokio dydžio patalpa jums yra reikalinga.

Antra, prieš priimant sprendimą, svarbu žinoti tai, kad atskirai statomoms garažo patalpoms nėra reikalingas leidimas, jei šios neviršija 80 m² ploto ir nėra aukštesnės nei 8,5 m. Šis sprendimas dažniausiai rekomenduojamas didesnių sklypų savininkams, nes tokiu būdu tiek mediniai garažai, tiek gyvenamosios patalpos nestokos erdvės net ir vengiant statybos leidimų, todėl galėsite naudotis visais jų teikiamais privalumais.

Garažų tipai: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Svarstant, kokie parduodami garažai galėtų būti tinkamiausias jūsų atveju, pirmiausiai, būtina įsivertinti esminius poreikius: ką planuojate laikyti savo garaže? Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti akivaizdu, jog garažas – skirtas automobiliui, neretai pasitaiko atvejų, kai jame pradedami sandėliuoti kiti daiktai, tokiu būdu nepaliekant vietos pačiai transporto priemonei.

Tiesa, jei šeimoje turite tik vieną automobilį, statyti dviviečio garažo dažniausiai nėra prasmės, tačiau didesnį vienviečio garažo plotą – apsvarstyti vis tiek vertėtų. Vis dėlto, jei projektuojami garažai tarnaus ne tik kaip automobilio, bet ir daiktų laikymo vieta, didesnio pastato įsirengimas arba specialios, garažuose įrengtos daiktų laikymo vietos įgauna kur kas didesnę prasmę.

Vienviečių garažų tipą galime laikyti bene dažniausiai statybų rinkoje pasitaikančiu variantu visapusiškai automobilio apsaugai. Šio tipo statinio erdvę dažniausiai siekiama sumažinti iki maksimumo, tokiu būdu paverčiant šį variantą pigiausiu, automobilio apsaugą užtikrinančiu pasirinkimu.

Dviviečiai garažai labiausiai rekomenduojami tais atvejais, kai šeimoje yra du ir daugiau automobilių. Didesniame garaže galima sutalpinti nemažai rečiau naudojamų daiktų, tokių kaip žoliapjovė, ar laikyti papildomas transporto priemones, tokias kaip dviračiai ar motociklai.

Ypač dažnai pasitaikanti klaida – įsitikinimas, jog vienviečiame garaže kartu su automobiliu sutalpinsite ir didesnius, konkretaus sezono metu naudojamus daiktus. Vis dėlto, jei ketinate garaže laikyti ne tik automobilį, garažą reikėtų įsirengti kartu su jame įmontuotu sandėliuku. Tokiu būdu savo daiktų sandėliavimui turėsite pakankamai vietos bei palaikysite tvarką garaže, kuri yra ypač svarbi vienviečio garažo atveju.

Įsirengus garažą su pastoge, po ja dažniausiai pradedama laikyti didesnius daiktus, todėl palaikyti tvarką kieme tampa itin sunku. Dėl šios priežasties vietą daiktų sandėliavimui rekomenduojame planuoti garažo viduje, įrengiant specialiai jiems skirtą sandėliuką. Garažas su stogine labiau rekomenduojamas tais atvejais, kai šeimoje yra du ar daugiau automobilių.

Kodėl įsirengti garažą verta labiau nei stoginę?

Remdamiesi savo ilgamete patirtimi medinių statinių projektavime bei statybose, atkreipiame dėmesį į tris pagrindinius privalumus, kodėl mediniai garažai yra geresnis pasirinkimas nei juos keičiančios stoginės:

1. Visapusiška automobilio apsauga

Nors stoginė automobiliui šiltuoju metų laiku gali būti pakankamai geras sprendimas, žiemos metu transporto priemonei reikalinga gerokai platesnė apsauga. Visų pirma, lietų ir saulę šaltuoju metų laiku keičiantys žiemos reiškiniai – nėra tokie draugiški lauke stovinčiai transporto priemonei. Antra, kasdien žemoje temperatūroje užvedamas variklis per trumpesnes keliones net nespėja normaliai sušilti, o tai ilgainiui atsiliepia ir automobilio techninei būklei.

2. Laiko taupymas žiemą

Sprendimas užkurti automobilį šiek tiek anksčiau, jei šis stovi po specialiai jam įrengta stogine, gali tapti nebloga išeitimi iš situacijos. Vis dėlto, tokio sprendimo pasekmės nėra teigiamos – didinamos ne tik automobilio kuro sąnaudos, bet ir tarša. Kasdienis laukimas, kol automobilis žemoje temperatūroje sušils bei jo stiklų valymas, stipriai atsiliepia ir mūsų laiko klausimu – jo, ypatingai rytais, prireikia kur kas daugiau.

3. Universalus garažo panaudojimas

Nors bene pagrindinė priežastis, kodėl mediniai garažai neretai pakeičiami alternatyva – stogine, yra žemesnės pastarosios įrengimo kainos, stoginės panaudojimas nėra toks platus kaip garažo. Gerai apgalvojus automobiliui skirto pastato išplanavimą, garažas gali tapti ne tik vieta automobiliui, bet ir turėti integruotą sandėliavimo patalpą didesniems, rečiau naudojamiems daiktams. Taigi, išsirinkti tinkamiausią garažo variantą bus kur kas paprasčiau, jei įvertinsite visus, garažo teikiamus privalumus bei savo asmeninius poreikius. Atsižvelgiant į tai, kiek automobilių šeimoje turite bei, ar jums reikalinga sandėliavimo patalpa, mediniai garažai gali būti pritaikyti visiems jūsų poreikiams. Siūlome vienviečius ir dviviečius garažų variantus, taip pat garažus su stogine ir jų viduje įrengtais sandėliukais. Išsirinkite jums labiausiai patikusį!

Įmonė Meistro Namai siūlo didelį garažų modelių pasirinkimą, kurie gali turėti ne vieną, o dvi patalpas. Didesnė patalpa tokiuose projektuose yra skirta automobilio laikymui, o mažesnė – daiktams laikyti. Visi Meistro Namai garažų modeliai turi ne tik dideles dvivėres duris, bet ir įprastas duris, kad kaskart einant į sandėliuką nereikėtų atidarinėti didelių garažo durų.

Modernus garažas – geras pasirinkimas bet kokio išplanavimo ir stiliaus kieme. Visus garažų modelius galime pritaikyti pagal jūsų pageidavimus, pavyzdžiui, pristatyti papildomą malkinę, stoginę automobiliui ar įrengti duris kitoje garažo pusėje.

Jei ieškote garažo savo kiemui ar erdvaus lauko sandėliuko – kviečiame susipažinti su mūsų siūlomais moderniais mediniais garažais. Galime pasiūlyti įvairių išplanavimų modelių, nuo nedidelio vienos patalpos garažo, iki garažo su stogine automobiliui bei malkine arba didelio dviviečio garažo. Medinis garažas derės kiekviename kieme, be to – medinę konstrukciją bus lengva pritaikyti prie jūsų namo eksterjero, pavyzdžiui, nudažyti norima spalva.

Kiek kainuoja mediniai garažai?

Garažo kaina priklauso nuo pasirinkto statinio dydžio, statymui naudojamų medžiagų bei įvairių modifikacijų, tačiau kokybiškų medinių garažų kaina prasideda vidutiniškai nuo ~5000 eurų. Surenkami mediniai garažai bei jų projektai gali būti lengvai pritaikomi prie jūsų namo eksterjero – tereikia nudažyti juos derančia spalva. Šio proceso metu atsižvelgiama ir į jūsų numatytą biudžetą. Norintiems natūralumo – medieną visada galima impregnuoti bespalvėmis priemonėmis taip išsaugant natūralų medžio raštą, tačiau nepaliekant medienos atviros kintančių oro sąlygų pažeidimams.

slinkite į viršų
Filtravimas
close
Plotas
arorw-up arorw-down
Kambarių skaičius
arorw-up arorw-down
Kaina
arorw-up arorw-down
Sienų storis
arorw-up arorw-down
Stogo tipas
arorw-up arorw-down
Aukštų skaičius
arorw-up arorw-down
Terasa
arorw-up arorw-down
X

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Šiuo metu mes nedirbame

Prašome įvesti savo telefono numerį ir pasirinkti patogų laiką konsultacijai
Daugiau nei 90% mūsų klientų modifikuoja namelius, kad jie atitiktų jų poreikius. išsakykite savo pageidavimus ir mes projektą pritaikysime Jums.
BDAR sutikimas
×

Pateikti užklausą

BDAR sutikimas
×

Geriausios kainos garantija

Kompensuosime kainų skirtumą, pasiūlydami mažesnę kainą nei yra palyginamosios prekės pardavimo kaina.

×
×

Turite sklypą ir ieškote jam namelio?

Suteiksime Jums profesionalią konsultaciją ir padėsime įgyvendinti Jūsų svajonę!

Ne, ačiū
×