Galimos NEMOKAMOS modifikacijos kiekviename projekte!

Rojus žemėje: mažas namelis kalnuose stiklinėmis sienomis ir lubomis

 

Šis mažas medinis namelis – kambarėlis yra pastatytas Dolomito kalnuose Šiaurės rytų Italijoje. Stiklinės namo sienos – tai būdas susielieti su nepakartojama gamta ir net būnant viduje matyti aplink esantį neįkainojamą grožį. Tačiau nemanykite, kad vaizdai yra vienintelis teigiamas šio kambarėlio aspektas, komforto jame taip pat gausu, nepaisant itin mažo ploto. Šis kambarys yra nuomojamas už 350 JAV dolerių nakčiai, į kainą įeina penkių žvaigždučių lygio pietūs ir pusryčiai.

Dviejų kilometrų virš jūros lygio aukštyje esančiame namelyje galima stebėti panoraminį vaizdą, tam sąlygas sukuria ne tik stiklinės sienos, bet ir lubos. Namelyje yra dvigulė lova, televizorius, garso sistema, šildymas, kurį galite reguliuoti savarankiškai. Daugeliui gali kilti klausimas – kaip nusigauti iki šio namelio? Naudotis reikia sniegomobiliu arba sniego batais ir keliauti nuo slidinėjimo kurorto Cortina d‘Ampezzo. Sunku įsivaizduoti jausmą, kai gulėdami šiltoje lovoje, mėgaudamiesi neįtikėtinu valgiu galite stebėti gamtos grožį kiaurą parą. Nuostabu, tiesa?

Medinis-namelis-kalnuose-1 Medinis-namelis-kalnuose-2 Medinis-namelis-kalnuose-3 Medinis-namelis-kalnuose-4 Medinis-namelis-kalnuose-6 Medinis-namelis-kalnuose-7 Medinis-namelis-kalnuose-8 Medinis-namelis-kalnuose-9 Medinis-namelis-kalnuose-10 Medinis-namelis-kalnuose-11 Medinis-namelis-kalnuose-11a

Šaltinis

slinkite į viršų

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Individuali konsultacija

Palikite kontaktus ir mes susisieksime su Jumis

×