Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mūsų specialistais!
Norite gauti individualią konsultaciją?

Pirtys

Pirtis – tai specialios paskirties statinys, kuris skirtas atsipalaidavimui, bendravimui su draugais, sveikatos stiprinimo ir higienos procedūroms. Pirtys gali būti įvairiausios: nuo garinių iki suomiškų saunų, nuo rusiškų iki turkiškų. Kiekvienas iš šių tipų turi savo privalumus. Pavyzdžiui, suomiška pirtis pasižymi sausumu ir joje aukšta temperatūra jaučiasi mažiau nei rusiškoje pirtyje, kurioje kaitinimasi naudojant vandenį ir pilant ant įkaitusių akmenų. Lietuvoje ko gero labiausiai paplitusi ir yra sauna bei rusiška pirtis.

Meistro Namai visiems pirties mylėtojams siūlo du specialiai šiai pramogai suprojektuotus medinius namelius. Atsižvelgę į pirtininkų patarimus, sukūrėme nedidelius, kad būtų nebrangūs, tačiau jaukius ir erdvius namelius, kurie atitiks Jūsų ir Jūsų šeimos ar draugų poreikius. Kadangi abiejų namelių kvadratūra nėra didelė ir siekia iki 25 kvadratinių metrų, pirtys kompaktiškai “įsispraus” Jūsų pageidaujamoje vietoje. Dar vienas svarbus dalykas, abu nameliai gali būti pastatomi greičiau nei per savaitę laiko, tad pirties malonumais galėsite mėgautis greičiau nei jums atrodė iki šiol.

Mūsų pirtys Jūsų patogumui

Meistro-namai-pirties-pasirinkimas

1. Pirtis Lakštingala – nedidelė, kompaktiška ir, svarbiausia, nebrangi! Lakštingala leis įgyvendinti kiekvieno šio malonumo mėgėjo svajonę – turėti nuosavą pirtį. Pirties patalpos padalintos į dvi dalis: viena skirta kaitinimuisi, kita atsivėsinimui ir ilsėjimuisi.

2. Pirtis Strazdas yra itin sumaniai išplanuota pirtis su didžiuliu pirties kambariu ir dar didesniu priepirčiu. Didelei pirties mėgėjų kompanijai – tai pats geriausias pasirinkimas!

Jei Jus domina platesnė informacija apie mūsų gaminamus mažesnius ar didesnius namelius, spauskite ir sužinokite daugiau čia: sodo nameliaivasarnamiaimediniai namai.

×