Galimos NEMOKAMOS modifikacijos kiekviename projekte! Sužinokite daugiau →

Meistro namai stato klientų poreikiams pritaikytus namus

Norime, kad mūsų klientai galėtų pasakyti: „Visiškai toks, apie kokį svajojau!“. Toks individualus statinio pritaikymas gali būti pasiektas tik atidžiai įsiklausant į klientų poreikius ir prašymus bei pagal juos pakeičiant asortimente siūlomus produktus.

Kokius medinio namo projekto pakeitimus galima padaryti? Projektų pakeitimai, kuriuos dažniausiai renkasi mūsų klientai:

 • pritaikymas prie teritorijos reljefo,
 • vidinių sienų perkėlimas,
 • durų ir langų perkėlimas,
 • durų ir langų kiekio padidinimas,
 • langų formos ir (arba) dydžio pakeitimas,
 • langinių įrengimas,
 • stogo formos pakeitimas,
 • stogo pasvirimo kampo pakeitimas,
 • terasos įrengimas arba pašalinimas,
 • sienų pastorinimas,
 • apšiltinimas,
 • stogo danga,
 • ploto padidinimas arba sumažinimas.

Žinome, koks svarbus yra namo pritaikymas individualiems poreikiams, nes 93% mūsų pastatytų namų yra pakeičiami mūsų klientų prašymu. Praktiškai kiekvienas mūsų statomas namas kuriamas kartu su būsimais savininkais ir tai mus džiugina, nes pagrindinis mūsų tikslas – kurti namus, kuriuose klientai jaustųsi patogiai.

93% mūsų pastatytų namų yra pakeičiami mūsų klientų prašymu

Pamatyti šį namą 3D (veikia tik kompiuteryje)


Medinio namo projekto pritaikymas prie teritorijos reljefo

Kiekvienas projektas turi būti pritaikytas sklypui, kuriame bus statomas namas. Kartais sklypas būna siauras ir namas turi būti modifikuotas, kad būtų išlaikytas teisės normų reglamentuojamas atstumas nuo namo iki sklypo ribų. Tarp įprastų pokyčių yra langų ir durų pašalinimas iš konkrečių sienų, kad jos galėtų būti arčiau sklypo ribos, ir terasos sumažinimas, kad ji atitiktų reikiamus parametrus.

Būna ir taip, kad įvažiavimas į sklypą yra iš kitos pusės ir projektą tenka apsukti. Šiuos ir kitus pakeitimus atlieka mūsų projektavimo komanda, nes kiekvienas projektas privalo būti pritaikytas sklypui.

Medinio namo projekto pritaikymas prie teritorijos reljefo
Kiekvienas projektas privalo būti pritaikytas sklypui.

Vidinių sienų perkėlimas medinio namo projekte

Vidinių sienų perkėlimas yra viena iš dažniausiai atliekamų mūsų projektų modifikacijų. Dažnai klientai nusprendžia sujungti virtuvę su svetaine, sumažinti vonios kambario plotą, didesnį miegamąjį padalyti į du mažesnius. Žinome, kaip svarbu pritaikyti interjero erdvę gyventojų poreikiams, nes būtent ji užtikrina naudojimosi pastatu komfortą.

Vidinių sienų perkėlimas medinio namo projekte
Vidinių sienų perkėlimas yra viena iš dažniausių mūsų projektų modifikacijų.

Langų ir durų perkėlimas, pridėjimas, formos keitimas medinio namo projekte

Atitinkami langai ir durys gali visiškai pakeisti tam tikro projekto išvaizdą. Klientai dažnai nusprendžia padidinti langus, įrengti dvigubas terasos duris, naudoti stiklą visur, kur galima pabrėžti pro langą matomą vaizdą ar apšviesti interjerą.

Daugelis mūsų klientų nusprendžia įsirengti ir langines, kurios ne tik apsaugo namą nuo įsilaužimų, kai savininkų nėra namuose, bet ir padeda palaikyti malonią vėsą užėjus karščiams.

Langų ir durų perkėlimas, pridėjimas, formos keitimas medinio namo projekte
Klientai ypač dažnai paprašo padidinti langus ar įrengti dvigubas duris.

Stogo pasvirimo kampo ir formos keitimas medinio namo projekte

Daugelyje Lietuvos regionų vietos plėtros planai reglamentuoja stogo formą ir nuolydį. Tiek tokiais atvejais, tiek tada, kai klientui tiesiog labiau patinka kito tipo stogas, mes keičiame projektus, kad jie atitiktų poreikius.

Šiame name pakeitėme stogo nuolydį, terasos dydį ir interjerą.

Terasos pridėjimas arba pašalinimas medinio namo projekte

Mūsų klientai turi įvairių poreikių – kai kurie iš jų svajoja kuo daugiau laiko praleisti lauke, todėl susitvarko savo aplinką taip, kad nemažą dalį gyvenamojo ploto sudarytų terasa.

Padidintoje terasoje gali tilpti ne tik poilsio zona, bet ir, pavyzdžiui, lauko virtuvė. Kiti klientai privalo sumažinti terasą, kad namas išlaikytų įstatymų numatytą atstumą nuo sklypo ribos.

Klientui paprašius, šiam namui įrengėme terasą, sudėjome papildomus langus.

Sienų pastorinimas medinio namo projekte

Peržvelgus mūsų projektus galima pastebėti, kad gerokai skiriasi jų sienų storiai. Nuo sienų storumo priklauso ne tik namo kaina, bet ir tai, ar galima bus juo naudotis ištisus metus.

Namai su 34 mm storio sienomis yra skirti naudoti tik vasaros mėnesiais. Tokių namų naudojimo laikas gali būti pailgintas iki pavasario ir rudens, jei nuspręsite juos apšiltinti.

Pasirinkę namą, kurio sienų storis yra 44 arba 68 mm ir jį apšiltinę, jį galėsite naudoti ištisus metus. Nors teoriškai storesnes sienas turinčių namų apšiltinti nebereikia, dėl ekonominių ir ekologinių priežasčių verta tai apsvarstyti.

Sienų storisMetų laikai
vasarapavasaris/ruduožiema
34 mmapšiltinus
44 mmapšiltinus
68 mmapšiltinus
90 mm+
Sienų pastorinimas medinio namo projekte
Klijuoto medžio lentos

Medinio namo apšiltinimas

Mūsų gaminamus namus galite užsisakyti iš karto su apšiltinimu. Šis sprendimas turi nemažai pranašumų, nes, visų pirma, šiltinant namą vėliau gali tekti sugadinti kai kurias apdailos medžiagas, pavyzdžiui, grindų, lubų arba sienų dangą. Antra, visus darbus atliekant vienu metu –  sutaupoma.

Kai klientas nusprendžia apšiltinti namą iš vidaus, į izoliacijos kainą įtraukiama sienų apdaila gipskartonio plokštėmis. Apšiltinimas turėtų būti tinkamai parinktas pagal konkretaus pastato paskirtį.

Nepriklausomai nuo to, kokį namą iš mūsų perka klientas, rekomenduojame apšiltinti grindis ir stogą. Šis sprendimas daro teigiamą poveikį pastato izoliacijai, t. y. temperatūrai namo viduje (dieną namas mažiau įkaista per stogą, o naktį lėčiau išleidžia šilumą).

Apšiltinti sienas paprastai nusprendžiama norint pratęsti pastato naudojimą vėsesniais metų mėnesiais, sumažinti šildymo išlaidas ir rūpinantis aplinka. Apšiltinimas gali pailginti vasarnamio naudojimą netgi šešiais mėnesiais, todėl leis juo naudotis ir žiemą. Visais metų laikais naudojami pastatai pagal reikalavimus privalo turėti apšiltintas sienas.

Sienos storisApšiltinimas
stogasgrindyssienos
VasarnamiaiTaipNereikiaPriklauso nuo paskirties
Pastatai poilsiuiTaipRekomenduojamaPriklauso nuo paskirties
Gyvenimui ištisus metusTaipTaipTaip

Pagal klientų pageidavimą įrengiame 3 standartų apšiltinimą: mineraline vata, celiuliozės granulėmis arba poliuretano putomis. Iš šių trijų sprendimų poliuretano putos pasižymi geriausiomis šiluminėmis savybėmis, bet jų kaina yra didžiausia.

Daugiau informacijos šia tema pateikiame išsamiame apšiltinimo vadove. Apšiltinimas turėtų būti tinkamai parinktas pagal konkretaus pastato paskirtį.

Medinio namo apšiltinimas
Medinio namo apšiltinimas priklauso nuo jo dydžio.

Medinio namo stogo danga

Kiekvienas mūsų projektas turi stogo santvarą, kuri įskaičiuota į kainą. Pačiam stogui taip pat reikia apdailos, tačiau pats klientas nusprendžia, kaip ji atrodys. Dažniausiai klientai nusprendžia stogą apdailinti vidutinės kokybės bituminėmis čerpėmis arba vidutinės kokybės skardinėmis čerpėmis.

Medinio namo stogo danga
Meistro namai taip pat siūlo stogo apdailinimo paslaugą.

Ploto padidinimas ar sumažinimas medinio namo projekte

Dažnai nutinka, kad klientams patinka tam tikro mūsų suprojektuoto namo forma, tačiau jiems reikia padidinti jį vienu miegamuoju arba kambariu, kuriame, pavyzdžiui, būtų galima laikyti slides. Kiti klientai nori sumažinti mūsų projekto plotą. Visada stengiamės pritaikyti savo projektus jūsų poreikiams, todėl mūsų projektai gali būti padidinami ar sumažinami pagal kiekvieno kliento pageidavimus.

Daugiau informacijos apie tai, kokių sąlygų reikia laikytis, norint statyti namą neturint leidimo, pateikėme šiame vadove.

Ploto sumažinimas medinio namo projekte
Mūsų projektai gali būti padidinami ar sumažinami pagal kiekvieno kliento pageidavimus.

Medinio namo projektavimas

Mūsų specialistų komandos projektavimo paslaugos mūsų klientams yra nemokamas. Šis procesas ypač svarbus, nes leidžia suplanuoti erdvę namo viduje taip, kad ji idealiai tiktų būsimiems gyventojams.

Dažniausiai mūsų klientų pasirenkamos modifikacijos taip pat neturi įtakos namo kainai. Paprastai kaina nekinta, kai: 

 • perkeliamos sienos namo viduje,
 • pakeičiamos patalpų funkcijos,
 • pakeičiamos durų ir langų vietos.

Papildomų išlaidų atsiranda, kai klientas nusprendžia rinktis sprendimus, kuriems prireikia daugiau medžiagų. Tokie sprendimai tai:

 • langų ir durų kiekio padidinimas,
 • langinių įrengimas,
 • sienų storinimas,
 • apšiltinimas,
 • stogo danga,
 • namo padidinimas,
 • terasos įrengimas,
 • namo ploto padidinimas.

Iš šių sprendimų brangiausias paprastai būna sienų storio keitimas, nes tam reikia naudoti daug didesnį kiekį medžiagų nei buvo įtraukta į originalaus projekto samatą.

JPloto sumažinimas medinio namo projekte
Mūsų specialistų komandos projektavimo paslaugos yra nemokamos.

Kaip pasirengti medinio namo projekto pakeitimams?

Verta žinoti, kad namo pasirinkimo konkrečiam sklypui galimybės yra ribotos. Norėdami sužinoti, kokie teisiniai reglamentai taikomi tam tikram sklypui, apsilankykite savivaldos įstaigoje ir patikrinkite vietos teritorijos plėtros planą.

Šiame dokumente yra daug vertingų duomenų, tokių kaip: maksimalus statyboms skirtas sklypo plotas, maksimalus pastato aukštis, aukštų skaičius arba stogo nuolydis. Sklypo dydis, paskirtis ir forma taip pat turi įtakos tinkamo projekto pasirinkimui.

Kartais šie parametrai žymiai sumažina projektų, kurie gali būti naudojami, skaičių, o tie, kurie tinka pagal nuostatas, visiškai neatitinka kliento poreikių. Tokiu atveju, norėdami patenkinti kliento poreikius, į pagalbą skuba mūsų projektuotojai.  

Kaip pasirengti medinio namo projekto pakeitimams?
Kokį namą galima rinktis konkrečiam sklypui, nurodo savivaldybės įstaigoje prienami teisiniai reglamentai.

KAIP SUŽINOTI NAMO SU PAKEITIMAIS KAINĄ?

1. Raskite Jus dominantį modelį

Savo projektų kataloge turime keliasdešimt parengtų modelių.

Katalogas skirstomas į kategorijas, priklausomai nuo pastatų paskirties.

2. Nusistatykite kainą individualiai arba paskambinkite mums

Kiekviename projekto puslapyje yra modulis, leidžiantis nustatyti individualią kainą, atsižvelgiant į aprašytus pakeitimus.

Žinoma, galite ir tiesiog paskambinti mūsų specialistui inžinieriui numeriu, nurodytu mūsų puslapio viršuje.

Prie kiekvieno projekto pridėjome individualų kainodaros modulį.

3. Aprašykite pakeitimus, kuriuos norite atlikti, ir atsiųskite mums žinutę

Kad galėtume nustatyti individualią kainą, mums reikės konkretaus pakeitimų, kuriuos norite atlikti, sąrašo.

Mums reikalinga visa informacija apie dalykus, kuriuos išsamiai aprašėme šiuo metu Jūsų skaitomame puslapyje.

Išsamus jūsų norimų pakeitimų aprašymas leis mums tiksliai nustatyti namo kainą. Visa tai padarysime (nustatysime projekto kainą ir atliksime pakeitimus) nemokamai.

Eikite į katalogą

slinkite į viršų

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Gauti nemokamą konsultaciją Jums patogiu laiku

Prašome įvesti savo telefono numerį ir pasirinkti patogų laiką konsultacijai
Daugiau nei 90% mūsų klientų modifikuoja namelius, kad jie atitiktų jų poreikius. išsakykite savo pageidavimus ir mes projektą pritaikysime Jums.
BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

×