Nestandartiniai namai - pagal kliento poreikius

Norime, kad mūsų klientai galėtų pasakyti: „Visiškai toks, apie kokį svajojau!“. Toks individualus statinio pritaikymas gali būti pasiektas tik atidžiai įsiklausant į klientų poreikius ir prašymus bei pagal juos pakeičiant asortimente siūlomus produktus. Nestandartiniai namai gali būti modifikuojami įvairiais būdais.

Žinome, koks svarbus yra namo pritaikymas individualiems poreikiams, nes 93% mūsų pastatytų namų yra pakeičiami mūsų klientų prašymu. Praktiškai kiekvienas mūsų statomas namas kuriamas kartu su būsimais savininkais ir tai mus džiugina, nes pagrindinis mūsų tikslas – kurti namus, kuriuose klientai jaustųsi patogiai.

medinis namas pagal uzsakovo projekta
93% mūsų pastatytų namų yra pakeičiami mūsų klientų prašymu

Pamatyti šį namą 3D (veikia tik kompiuteryje)


Medinio namo projekto pritaikymas prie teritorijos reljefo

Kiekvienas projektas turi būti pritaikytas sklypui, kuriame bus statomas namas. Kartais sklypas būna siauras ir namas turi būti modifikuotas, kad būtų išlaikytas teisės normų reglamentuojamas atstumas nuo namo iki sklypo ribų. Tarp įprastų pokyčių yra langų ir durų pašalinimas iš konkrečių sienų, kad jos galėtų būti arčiau sklypo ribos, ir terasos sumažinimas, kad ji atitiktų reikiamus parametrus.

nestandartiniai namai klientų poreikiams
Kiekvienas projektas privalo būti pritaikytas sklypui.

Vidinių sienų perkėlimas

Vidinių sienų perkėlimas yra viena iš dažniausiai atliekamų mūsų projektų modifikacijų. Dažnai klientai nusprendžia sujungti virtuvę su svetaine, sumažinti vonios kambario plotą, didesnį miegamąjį padalyti į du mažesnius. Žinome, kaip svarbu pritaikyti interjero erdvę gyventojų poreikiams, nes būtent ji užtikrina naudojimosi pastatu komfortą.

nestandartiniai namai klientų poreikiams
Vidinių sienų perkėlimas yra viena iš dažniausių mūsų projektų modifikacijų.

Langų ir durų perkėlimas, pridėjimas, formos keitimas

Atitinkami langai ir durys gali visiškai pakeisti tam tikro projekto išvaizdą. Klientai dažnai nusprendžia padidinti langus, įrengti dvigubas terasos duris, naudoti stiklą visur, kur galima pabrėžti pro langą matomą vaizdą ar apšviesti interjerą.

Daugelis mūsų klientų nusprendžia įsirengti ir langines, kurios ne tik apsaugo namą nuo įsilaužimų, kai savininkų nėra namuose, bet ir padeda palaikyti malonią vėsą užėjus karščiams.

nestandartiniai namai klientų poreikiams
Klientai ypač dažnai paprašo padidinti langus ar įrengti dvigubas duris.

Terasos pridėjimas arba pašalinimas

Mūsų klientai turi įvairių poreikių – kai kurie iš jų svajoja kuo daugiau laiko praleisti lauke, todėl susitvarko savo aplinką taip, kad nemažą dalį gyvenamojo ploto sudarytų terasa.

Padidintoje terasoje gali tilpti ne tik poilsio zona, bet ir, pavyzdžiui, lauko virtuvė. Kiti klientai privalo sumažinti terasą, kad namas išlaikytų įstatymų numatytą atstumą nuo sklypo ribos.

prieš-po
Klientui paprašius, šiam namui įrengėme terasą, sudėjome papildomus langus.

Sienų pastorinimas

Peržvelgus mūsų projektus galima pastebėti, kad gerokai skiriasi jų sienų storiai. Nuo sienų storumo priklauso ne tik namo kaina, bet ir tai, ar galima bus juo naudotis ištisus metus.

Namai su 34 mm storio sienomis yra skirti naudoti tik vasaros mėnesiais. Tokių namų naudojimo laikas gali būti pailgintas iki pavasario ir rudens, jei nuspręsite juos apšiltinti.

Pasirinkę namą, kurio sienų storis yra 44 arba 68 mm ir jį apšiltinę, jį galėsite naudoti ištisus metus. Nors teoriškai storesnes sienas turinčių namų apšiltinti nebereikia, dėl ekonominių ir ekologinių priežasčių verta tai apsvarstyti.

Sienų storisMetų laikai
vasarapavasaris/ruduožiema
34 mmapšiltinus
44 mmapšiltinus
68 mmapšiltinus
90 mm+
Sienų pastorinimas medinio namo projekte
Klijuoto medžio lentos

Medinio namo apšiltinimas

Mūsų gaminamus namus galite užsisakyti iš karto su apšiltinimu. Šis sprendimas turi nemažai pranašumų, nes, visų pirma, šiltinant namą vėliau gali tekti sugadinti kai kurias apdailos medžiagas, pavyzdžiui, grindų, lubų arba sienų dangą. Antra, visus darbus atliekant vienu metu –  sutaupoma.

Kai klientas nusprendžia apšiltinti namą iš vidaus, į izoliacijos kainą įtraukiama sienų apdaila gipskartonio plokštėmis. Apšiltinimas turėtų būti tinkamai parinktas pagal konkretaus pastato paskirtį.

Nepriklausomai nuo to, kokį namą iš mūsų perka klientas, rekomenduojame apšiltinti grindis ir stogą. Šis sprendimas daro teigiamą poveikį pastato izoliacijai, t. y. temperatūrai namo viduje (dieną namas mažiau įkaista per stogą, o naktį lėčiau išleidžia šilumą).

Apšiltinti sienas paprastai nusprendžiama norint pratęsti pastato naudojimą vėsesniais metų mėnesiais, sumažinti šildymo išlaidas ir rūpinantis aplinka. Apšiltinimas gali pailginti vasarnamio naudojimą netgi šešiais mėnesiais, todėl leis juo naudotis ir žiemą. Visais metų laikais naudojami pastatai pagal reikalavimus privalo turėti apšiltintas sienas.

Pagal klientų pageidavimą įrengiame 3 standartų apšiltinimą: mineraline vata, celiuliozės granulėmis arba poliuretano putomis. Iš šių trijų sprendimų poliuretano putos pasižymi geriausiomis šiluminėmis savybėmis, bet jų kaina yra didžiausia.

Sienos storisApšiltinimas
stogasgrindyssienos
VasarnamiaiTaipNereikiaPriklauso nuo paskirties
Pastatai poilsiuiTaipRekomenduojamaPriklauso nuo paskirties
Gyvenimui ištisus metusTaipTaipTaip
Medinio namo apšiltinimas
Medinio namo apšiltinimas priklauso nuo jo dydžio.

Medinio namo stogo danga

Kiekvienas mūsų projektas turi stogo santvarą, kuri įskaičiuota į kainą. Pačiam stogui taip pat reikia apdailos, tačiau pats klientas nusprendžia, kaip ji atrodys. Dažniausiai klientai nusprendžia stogą apdailinti vidutinės kokybės bituminėmis čerpėmis arba vidutinės kokybės skardinėmis čerpėmis.

Medinio namo stogo danga
Meistro namai taip pat siūlo stogo apdailinimo paslaugą.

Ploto padidinimas ar sumažinimas

Dažnai nutinka, kad klientams patinka tam tikro mūsų suprojektuoto namo forma, tačiau jiems reikia padidinti jį vienu miegamuoju arba kambariu, kuriame, pavyzdžiui, būtų galima laikyti slides. Kiti klientai nori sumažinti mūsų projekto plotą. Visada stengiamės pritaikyti savo projektus jūsų poreikiams, todėl mūsų projektai gali būti padidinami ar sumažinami pagal kiekvieno kliento pageidavimus.

Ištisus metus gyventi tinkami namai
Mūsų projektai gali būti padidinami ar sumažinami pagal kiekvieno kliento pageidavimus.

Kaip pasirengti medinio namo projekto pakeitimams?

Verta žinoti, kad namo pasirinkimo konkrečiam sklypui galimybės yra ribotos. Norėdami sužinoti, kokie teisiniai reglamentai taikomi tam tikram sklypui, apsilankykite savivaldos įstaigoje ir patikrinkite vietos teritorijos plėtros planą.

Šiame dokumente yra daug vertingų duomenų, tokių kaip: maksimalus statyboms skirtas sklypo plotas, maksimalus pastato aukštis, aukštų skaičius arba stogo nuolydis. Sklypo dydis, paskirtis ir forma taip pat turi įtakos tinkamo projekto pasirinkimui.

Kartais šie parametrai žymiai sumažina projektų, kurie gali būti naudojami, skaičių, o tie, kurie tinka pagal nuostatas, visiškai neatitinka kliento poreikių. Tokiu atveju, norėdami patenkinti kliento poreikius, į pagalbą skuba mūsų projektuotojai.  

Kaip pasirengti medinio namo projekto pakeitimams?
Kokį namą galima rinktis konkrečiam sklypui, nurodo savivaldybės įstaigoje prienami teisiniai reglamentai.
slinkite į viršų

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Šiuo metu mes nedirbame

Prašome įvesti savo telefono numerį ir pasirinkti patogų laiką konsultacijai
Daugiau nei 90% mūsų klientų modifikuoja namelius, kad jie atitiktų jų poreikius. išsakykite savo pageidavimus ir mes projektą pritaikysime Jums.
BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

Pateikti užklausą

BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

Geriausios kainos garantija

Kompensuosime kainų skirtumą, pasiūlydami mažesnę kainą nei yra palyginamosios prekės pardavimo kaina.

×
×