Galimos NEMOKAMOS modifikacijos kiekviename projekte! Sužinokite daugiau →

Nameliai pagal užsakymą

Neradote sau patinkančio? Susikurkite savo!

„Visiškai toks, apie kokį svajojau!” – tai žodžiai, kuriuos dažnai išgirstame iš klientų jiems apžiūrėjus mūsų pastatytą namą ar sodo namelį. Taip yra todėl, kad nesiūlome Jums kompromisų ir galime išpildyti net įmantriausius pageidavimus. Kiekvienas mūsų klientas yra unikalus ir ypatingas. Kaip ir jam sumeistrautas projektas. Leiskite savo fantazijai išsiskleisti, ir kartu sukurkime tokią poilsio vietą, iš kurios nenorėsite išvykti.

Kaip tai vyksta? Visų pirma atvykstame į Jūsų sklypą ir kartu nutariame, koks pastato dydis bei išplanavimas labiausiai tinka. O tuomet prasideda kūryba. Mūsų profesionalūs dizaineriai ir architektai papasakos Jums apie namelio projektavimo galimybes, padės surasti funkcionaliausius sprendimus, papasakos apie stiliaus subtilybes ir naujoves. Jums išsakius visus pageidavimus paruošime namelio projektą, kurį išvysite vizualiai. Vėliau, kilus papildomoms idėjoms, projektą galėsime koreguoti, kol nuspręsite, kad rezultatas jus pilnai tenkina.

Namelio projektavimas vidutiniškai trunka vieną dieną. Na o pradėti mėgautis savo nauja poilsio vieta galėsite jau vidutiniškai po keturių savaičių.

Išbandykite Cabin Builder aplikaciją!

Per kelias minutes nusipieškite 3D namelio modelį ir pasivaikščiokite savo namelyje virtualioje aplinkoje! Sukurta projektą nusiųsite vadybininkui ir gausite kainos pasiūlymą!

Pradėti(geriausiai veikia kompiuteryje)

Pateikti užklausą

BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
klijuoto taso
slinkite į viršų

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Gauti nemokamą konsultaciją Jums patogiu laiku

Prašome įvesti savo telefono numerį ir pasirinkti patogų laiką konsultacijai
Daugiau nei 90% mūsų klientų modifikuoja namelius, kad jie atitiktų jų poreikius. išsakykite savo pageidavimus ir mes projektą pritaikysime Jums.
BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

×