Mūsų namai

Mūsų meistrų pasididžiavimas – natūralūs, iš aukščiausios kokybės medžiagų pagaminti, funkcionalūs ir stilingi mediniai namai. Gaminame vasarnamius, sodo namelius, patogius gyvenamuosius namus ir kitus statinius. Siūlome didžiulį mūsų dizainerių sukurtų projektų pasirinkimą. O jei tarp jų nerasite norimo medinio namo, padėsime jums susikurti savo svajonių namus pagal individualų projektą!

Medinių namelių tipai: nuo stoginių ir garažų, iki vasarnamių ir rąstinių namų

 Medinių namų statyba vis labiau populiarėja, nes natūralios, ekologiškos medžiagos yra pasirenkamos ieškant tvaresnių sprendimų savo kasdienybei. Priklausomai nuo medinio namelio sienų storio ir apšiltinimo, namelis gali būti tinkamas ne tik vasarojimui, bet ir gyvenimui jame ištisus metus. Apšiltinti namai pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis ir yra tinkami gyventi net ir paspaudus tikram lietuviškam šaltukui.

Mūsų svetainėje rasite kelias dešimtis skirtingų standartinių projektų iš kurių galite rinktis. O jei neradote, ko ieškote, nepamirškite, kad mediniai nameliai gali būti gaminami pagal jūsų individualius pageidavimus! Gaminame ne tik sodo namelius ar vasarnamius, bet ir įvairius kitus medinius statinius bei gyvenamuosius namus. Mūsų projektų kataloge rasite:

  • Įvairių namų projektų (sodo nameliai, mediniai nameliai, mobilūs nameliai),
  • Laisvalaikiui skirtų namų projektų (pirtys, vasarnamiai),
  • Pagalbinių kiemo pastatų projektų (garažai, stoginės automobiliui),
  • Rąstinių namų projektų.

Nameliai pagal užsakymą – poilsiui, darbui, gyvenimui

Gaminame namelius ne tik pagal standartinius projektus, bet ir pagal jūsų individualius projektus. Taigi galime atsižvelgti į įvairius poreikius, pavyzdžiui, modifikuoti standartinį projektą ir įrengti papildomas duris, langus, pakeisti pertvarų vietą namo viduje. Taip pat galime padėti nubraižyti jūsų namo projektą nuo 0. Kiekvienas namelis gali įgauti vis kitokią paskirtį – viskas priklauso tik nuo jūsų. Juk vienas mažą sodo namelį naudos tik kaip sandėliuką, o kitas jame įsirengs patogų svečių namelį ar ofisą, atskirai nuo pagrindinio namo. Jei turite idėją, bet nerandate, kas ją įgyvendintų – susiekite ir pasiūlysime sprendimą! Mediniai namai yra lengvai modifikuojami ir leidžia įgyvendinti įvairius sprendimus. Be to – tai aplinkai draugiškas pasirinkimas.

 Ilgametė patirtis ir daug įgyvendintų projektų

Esame sukaupę didelę patirtį ir surinkę profesionalią komandą, todėl galime išlipdyti kiekvieną jūsų lūkestį. Mūsų gaminami rąstiniai namai yra pritaikomi net ir sudėtingam kraštovaizdžiui. Sumaniai išnaudojame plotą ir ergonomiškai suprojektuojame erdvę, kad mediniai nameliai būtų ne tik gražūs, bet ir praktiški. Mūsų sumeistrauti mediniai namai puošia sklypus visoje Europoje – nuo Prancūzijos iki Italijos ir nuo Lietuvos iki Portugalijos!

slinkite į viršų X

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Šiuo metu mes nedirbame

Prašome įvesti savo telefono numerį ir pasirinkti patogų laiką konsultacijai
Daugiau nei 90% mūsų klientų modifikuoja namelius, kad jie atitiktų jų poreikius. išsakykite savo pageidavimus ir mes projektą pritaikysime Jums.
BDAR sutikimas
×

Pateikti užklausą

BDAR sutikimas
×

Geriausios kainos garantija

Kompensuosime kainų skirtumą, pasiūlydami mažesnę kainą nei yra palyginamosios prekės pardavimo kaina.

×
×