Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mūsų specialistais!
Norite gauti individualią konsultaciją?

Kokybė

Apie MEISTRO NAMUS

Tai didžiulį įdirbį ir patikimą profesionalų komandą turinti įmonė, kuri iki šios minutės yra įgyvendinusi jau beveik 200 įvairių projektų daugybėje Lietuvos vietų.

Patirtis

MEISTRO NAMAI turi ilgametę patirtį, kurią įrodo namelių pasiūlos įvairovė, klientų poreikių žinojimas, kokybės milimetro tikslumu užtikrinimas, ilgaamžiškumo garantijos suteikimas ir visada prieinamos kainos.

Privalumai

Maža kaina, aukšta medienos kokybė, nemokamas namelių pristatymas, greitas montavimas ir 2 metų garantija – tai tik keli pagrindiniai MEISTRO NAMŲ privalumai, kurie suteikiami visiems klientams be išimties. Susisiekite su mumis ir gaukite geriausią asmeninį pasiūlymą!

MEISTRO NAMŲ gaminių kokybę užtikrina nuosekli patikros sistema prasidedanti nuo medžių parinkimo iki namelio pastatymo.

Medieną gabename iš Rusijos gilumos, kur civilizacijos nepaliesti miškai kvepia didelėmis erdvėmis ir natūralia gamta. Namelių gamybai renkamės Sibiro medieną dėl jos tvirtumo ir ilgaamžiškumo, taip pat ši urbanizacijos nesugadinta mediena pasižymi ypač geromis šilumos laikymo (šiluminės varžos) savybėmis. Specialiai atrinkta, aukštus kokybės standartus atitinkanti mediena kertama tik ūkiniuose miškuose, gavus visus reikiamus leidimus, kurie sodinami ir prižiūrimi taip, kad būtų suformuoti produktyvūs medynai ir užtikrinamas nuolatinis medienos tiekimas. Visas gamybos metu sukauptas atliekas panaudojame katilinėse švariai energijai gauti.
Gamyboje naudojame modernią, visiškai automatizuotą H&M gamybos liniją, kuri leidžia pasiekti aukščiausią gaminių kokybę, kadangi kiekviena detalė paruošiama su milimetro tikslumo paklaida, todėl sodo namelis pastatomas greitai ir išvengiama mažiausių netikslumų ar broko.
Mes tikime savo produktų aukščiausia kokybe, todėl suteikiame ilgalaikes kokybės garantijas, kad tuo galėtumėte įsitikinti ir Jūs.

×