Galimos NEMOKAMOS modifikacijos kiekviename projekte! Sužinokite daugiau →

„Meistro Namai”: medinių namų gamintojas

Norime, kad kiekvienas mūsų klientas galėtų pasakyti: „Visiškai toks, apie kokį svajojau!“, todėl dedame visas įmanomas pastangas tam, kad kiekvieną projektą pritaikytume individualiems jūsų poreikiams.

Medinius namus gaminame dar nuo 2008 metų, todėl mūsų pasiūlą šiuo metu jau sudaro įvairaus dydžio, klientų poreikiams pritaikyti namai – nuo kelių iki kelių šimtų kvadratinių metrų ploto.

Galime pasiūlyti tiek iš anksto suprojektuotus, tiek individualius namų projektus, kuriuos konkrečiam sklypui pritaikysime atsižvelgdami į jums svarbias detales. 

Namų statybos – bendra Meistro namų komandos, kurią sudaro daugiau nei 100 savo sritį puikiai išmanančių specialistų, aistra, todėl patikėdami mums savo projektą džiaugsitės ne tik aukščiausios kokybės darbais, bet ir išskirtiniu profesionalų dėmesiu bei patarimais jūsų individualiam projektui.

wnętrze fabryki producent domków drewnianych
Mūsų gamyklos nuotrauka

Kaip atrodo medinių namų gamyba „Meistro Namų” gamykloje?

Daugiau nei 5 000 m2 plotą užimančioje, inovatyvioje gamykloje atliekami medienos pjaustymo darbai, tačiau kokybiškam namui ne mažiau svarbūs procesai pradedami dar gerokai anksčiau – nukertant ir kokybiškai išdžiovinant medieną.

Vadovaudamiesi ilgamete patirtimi, statyboms naudojame Norvegijos šiaurėje augančią medieną, kuri, atšiauraus klimato dėka, pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis.

producent domów drewnianych - zespół
Meistro namų komandą sudaro per 100 specialistų

Nukirtus medžius, mediena supjaustoma lentomis ir džiovinama gryname ore, kol pasiekiama ne daugiau kaip 20% drėgmės. Dažniausiai šis džiovinimo procesas trunka 2–3 metus.

Klijuotos medienos savybes lemia ne tik į gamyklą patenkanti medžiaga, bet ir profesionalus jos paruošimas, todėl kiekvieną importuotą lentą mūsų darbuotojai apžiūri bei pašalina visus jos trūkumus. Atrinkus panašios išvaizdos lentas, šios specialiu spaustuvu suklijuojamos į rastą, o tuomet pradedama medinio namo gamyba.

Pagal kartu su klientu parengtą projektą, mūsų gamykloje klijuoti rąstai technologiškai pažangiomis mašinomis tiksliai supjaustomi į medines sijas.

Meistro namų gamykloje gaminame ne tik medinių pastatų rąstus, bet ir laminuotos medienos langus bei duris, kurias, pagal poreikį, įrengiame kiekvienuose namuose. Čia gaminami ir mediniai, ištisus metus gyventi tinkantys namai bei vasarnamiai.

Ištisus metus gyventi tinkamų namų gamintojas

Ištisus metus gyventi tinkami namai – tai pastatai, kurių išorinių sienų izoliacinės savybės leidžia komfortabiliai namu naudotis visus metus (pagal Lietuvos standartą Ucmaks=0,25 W / m2 K). Mūsų asortimente galite rasti didelį šio tipo pastatų projektų pasirinkimą. Šie namai būna:

 • nuo 65 iki 155 m2 ploto,
 • 1–2 aukštų,
 • su balkonais, terasomis ir verandomis.

Ištisus metus tinkamus gyventi namus savo klientams statome pagal individualų užsakymą. Toks namas gali būti bet kokio dydžio, su įvairiais architektūriniais elementais bei pagal kliento poreikius suskirstytomis patalpomis. Klientui suteikiama galimybė projektuoti namą kartu su mūsų projektavimo komanda arba su savo pasirinktu architektu.

producent domów drewnianych całorocznych
Mes taip pat gaminame namus pagal individualius užsakymus

Mūsų gaminami, ištisus metus gyventi tinkami mediniai namai turi daug privalumų. Jie pasižymi palankiu mikroklimatu ir nuolatinėmis izoliacinėmis savybėmis. Be to, lyginant su klasikiniais rąstiniais namais, mūsų gaminami namai yra net 50% stipresni.

Kadangi esame ne tik rangovai, bet ir medinių namų gamintojai, darbus pradedame vos gavę užsakymą, todėl savo klientams galime garantuoti ypač greitą darbų atlikimą. Dažniausiai ištisus metus gyventi tinkamam mediniam namui mūsų gamykloje pagaminti reikia apie 6 savaičių, o tokį namą pastatyti – iki 2 savaičių. Todėl labai tikėtina, kad užsisakę „Meistro namų” pagamintą medinį namą,  juo galėsite džiaugtis ir naudotis jau po 2 mėnesių!

Tai, kad mūsų statybininkų brigada specializuojasi būtent medinių namų statyboje, tampa dideliu privalumu atliekant įvairius statybų darbus – mūsų klientams nereikia ieškoti papildomų specialistų, o mes galime užtikrinti visapusišką statinio kokybę.

Taigi, klientai dažnai nusprendžia bendradarbiauti su mūsų firma nuo statybų pradžios iki galo – jie patiki mums tiek namo apdailą, tiek stogo dengimą ar apšiltinimą. 

Pamatyti mūsų visų metų namų projektus

czas wykonania domu z drewna
Nuo užsakymo iki namo pastatymo dažniausiai reikia tik 2 mėnesių!

Ištisus metus tinkami gyventi mediniai namai: kaina

Mūsų populiariausių, ištisus metus gyventi tinkamų medinių namų kainai daugiausiai įtakos turi:

 • namo formų sudėtingumas,
 • sienų storis,
 • plotas,
 • papildomi architektūriniai elementai.

Mediena yra architektūros laisvei palanki medžiaga – tiek namo forma, tiek jo išplanavimas labiausiai priklauso nuo projektuotojo ir būsimo savininko vaizduotės.

Tačiau dauguma mūsų klientų nusprendžia arba pakoreguoti mūsų parengtą projektą, arba projektuoti namą pagal savo poreikius. Iš anksto parengto projekto ir projekto „pagal savus poreikius“ kaina – panaši.

Daugelis mūsų klientų nusprendžia modifikuoti projektą pritaikant jį savo poreikiams

Pamatyti šį namą 3D (veikia tik kompiuteryje)

Kas įskaičiuota į mūsų gaminamų, ištisus metus gyventi tinkamų medinių namų kainą?

Ištisus metus gyventi tinkamo namo projektas turėtų būti gerai suplanuotas finansiškai, todėl stengiamės, kad mūsų klientai iš anksto žinotų apie kiekviename proceso etape patiriamas išlaidas. „Meistro Namai” gaminamo, ištisus metus gyventi tinkamo medinio namo kaina apima projekto pakeitimo/projekto rengimo, paties namo, durų ir langų gamybos, transportavimo kaštus.

Namo projektavimas / parengto projekto keitimas kartu su klientu
Ištisus metus gyventi tinkamo namo gamyba „Meistro Namai” gamykloje
Durys ir langai
Namo transportavimas į kliento sklypą

Gerai suplanuotuose namuose gyventi – gera. Tačiau šiuo atveju svarbūs ne tik bendrieji namo principai ir reikalavimai, bet ir būsimų gyventojų poreikiai. Nepaisant to, ar klientas projektuoja namą su mumis nuo nulio, ar pasirenka jau parengtą projektą, tai namo kainai įtakos neturi – iš anksto mūsų parengto namo projekto ir nuo nulio klientui sukurto projekto kaina būna iš esmės tokia pati. Ištisus metus gyventi tinkamo namo gamyba, žinoma, taip pat įskaičiuota į kainą.

Po namo statyboms reikalingų medžiagų pristatymo į sklypą (transportavimas įtrauktas į kainą), mūsų statybininkų brigada pastato namą, atitinkantį aukščiausius kokybės standartus. Namo pastatymo būdas yra itin svarbus jo patvarumui, o pasamdyti statybininkų brigadą, kurios specializacija būtų medinių pastatų statyba, yra iššūkis, todėl mes tai darome patys. Klientas dėl to nepatiria jokių papildomų išlaidų.

Kadangi stebime namo kūrimą nuo medienos parinkimo iki jo pastatymo sklype, esame tikri, kad jums pristatome aukščiausios kokybės gaminį. Stengiamės užtikrinti, kad medžiagos, iš kurių gaminame savo klientų namus, būtų geriausios kokybės.

Mūsų parduodamų namų projektuose – jau sudėti langai ir durys. Rūpinamės, kad naudojami langai turėtų mažų koeficientų stiklo paketus, pasižymėtų geromis izoliacinėmis savybėmis. Mums svarbios visos detalės.

Budowa gotowego domu drewnianego od producenta
Į kainą įskaičiuotas transportas ir statyba
Namo projektavimas / parengto projekto keitimas kartu su klientu
Ištisus metus gyventi tinkamo namo gamyba „Meistro Namai” gamykloje
Durys ir langai
Namo transportavimas į kliento sklypą

Kas neįskaičiuota į ištisus metus gyventi tinkamo medinio namo kainą?

Nusprendus statytis ištisus metus gyventi tinkamą medinį namą, taip pat verta žinoti, kurie darbai nėra įskaičiuoti į namo kainą. Tarp jų yra:

Pamatų įrengimas
Stogo dengimas
Pilna namo vidaus apdaila
Apšiltinimas

Pamatų įrengimas nėra įskaičiuotas į ištisus metus gyventi tinkamo namo kainą, nes jų kaina gali labai skirtis priklausomai nuo pamatų tipo (ar tai betoninė plokštė, ar betoninė plokštė su betoniniais padais, ar pamato lovys, ar poliniai pamatai), teritorijos reljefo ir prieinamumo sunkiesiems įrenginiams. Todėl pamatų įrengimą pas mus galite užsisakyti papildomai: 1 m2 betoninių pamatų kaina svyruoja nuo 150–200 eurus su medžiagomis, 1 polinių pamatų polis kainuoja 150 eurus.

Ne retai klientai mūsų prašo ir uždengti namo stogą. Bene populiariausi klientų pasirinkimai –  vidutinės kokybės bituminės čerpės ir vidutinės kokybės skardinės čerpės stogai. Dengimo čerpėmis kaina yra apie 60 eurus/m2, o skardinėmis čerpėmis – 110 eurus/m2.

Dar viena „Meistro Namų” dažnai atliekama paslauga, kurią verta patikėti mūsų specialistams – pilna, ištisus metus gyventi tinkamo namo vidaus apdaila. Apdailos kaina priklauso nuo savininko pasirinkto standarto ir kiekvieną kartą nustatoma individualiai. Vertinant išlaidas praktikoje, galima daryti prielaidą, kad namo apdaila kainuos 30–50% namo vertės ir priklausys nuo pasirinkto apdailos tipo.

Pavyzdžiui, paprastos formos 100 m2 ploto namo apšiltinimo mineraline vata kaina yra 30 000–35 000 eurus ir apima: 10 cm storio grindų, 15 cm storio stogo ir sienų izoliaciją, vidaus apdailą gipskartonio plokštėmis arba išorės apdailą fasado lentomis. Taip pat galime pasiūlyti ir šiltinimą celiuliozės granulėmis bei poliuretano putomis.

czego cena domu drewnianego całorocznego nie zawiera
Stogo danga į kainą neįskaičiuota
Pamatų įrengimas
Stogo dengimas
Pilna namo vidaus apdaila
Apšiltinimas

Kiek laiko trunka ištisus metus gyventi tinkamų medinių namų gamyba?

Ištisus metus gyventi tinkamų medinių namų gamybos mūsų gamykloje trukmė priklauso nuo namo dydžio ir sudėtingumo. Dažniausiai gamybos procesas trunka 5 savaites nuo užsakymo.

Darbų tvarka yra tokia:

LaikasProcesas
1-5 savaitėsNamo gamyba gamykloje
5 savaitėsTransportavimas į kliento sklypą
6-7 savaitėsNamo pastatymas kliento sklype
8 savaitės +Pilna namo vidaus apdaila

Dažnai klientai nusprendžia mums patikėti ir likusius darbus – pamatų išliejimą, stogo, grindų ir sienų apšiltinimą, stogo dengimą ir pilną namo vidaus apdailą, kad laiku būtų atlikti visi darbai. Tokiu atveju klientas gauna užbaigtą, ištisus metus gyventi tinkamą namą. 

Ile trwa produkcja domów całorocznych z drewna?
Gamybos laikas priklauso nuo namo struktūros dydžio ir sudėtingumo

„Meistro Namai” – namų poilsiui gamintojas

Mediniai namai poilsiui gaminami iš 68 mm storio klijuotų rąstų. Pasirinkus tokią medžiagą namo statyboms, namuose bus galima patogiai gyventi nuo pavasario iki rudens, o apšiltinus ir šildant patalpas – ištisus metus.

Mūsų asortimente jau rasite kelis parengtus projektus, tačiau mielai įgyvendinsime ir individualius jūsų projektus. Verta žinoti, kad kiekvienas mūsų siūlomas poilsio namo projektas gali būti modifikuotas pagal jūsų poreikius. Tai reiškia, kad galima jį padidinti ar įrengti verandą, pakeisti kambarių išdėstymą, stogo nuolydį, langų išdėstymą ar atlikti kitus reikalingus pokyčius. Galutinė kiekvieno namo forma priklauso nuo jūsų vaizduotės. Verta žinoti, kad medinio namo poilsiui gamyba trunka apie 5 savaites, o namo statyba sklype – apie 1 savaitę.

Pamatyti mūsų didelių namų projektus

Producent domków drewnianych rekreacyjnych
Galite pakeisti bet kokį namelį ir pritaikyti jį sau

„Meistro Namai” – vasarnamių gamintojas

Lietuvoje daugelį medinių namų galima statyti neturint statybos leidimo. Mūsų pasiūlą sudaro daugybė parengtų, iki 80 m2 medinių namų, kuriuos galima pastatyti be nereikalingų formalumų ar projektų. Tačiau žinome, kad kai kuriems mūsų klientams 35 m2 namas yra per mažas, todėl kataloge rasite ir didesnių namų variantų.

Mums labai svarbu, kad klientai būtų patenkinti mūsų gaminamais mediniais vasarnamiais, todėl dažnai juos nuo pat pradžių projektuojame su pačių klientų pagalba. Tokiu būdu suprojektuoto namo kaina nesiskiria nuo iš anksto mūsų parengto projekto kainos.

Pamatyti mūsų vasarnamių projektus

Producent domków letniskowych
Daugelį vasarnamių galima pastatyti neturint statybos leidimo

Vasarnamių kaina

Vasarnamiai yra vienas iš pagrindinių mūsų gaminių, todėl galime pasiūlyti daugybę jų variantų. Daugybė mūsų vasarnamių gaminami pagal kartu su klientais sukurtus projektus. Kartu suprojektuotų namų kainos nesiskiria nuo mūsų iš anksto parengtų namų kainų. Konkretaus namo kainai įtakos turi:

 • namo formos sudėtingumas,
 • sienų storis,
 • plotas,
 • papildomi architektūriniai elementai.

Pavyzdžiui, 20 m2 ploto vasarnamis „Zylė“, kurio sienos pagamintos iš 34 mm storio lentų, kainuoja apie 3 699 eurus. 56 m2 ploto, iš 44 mm storio lentų pagamintas „Flamingas“ kainuoja 9 199 eurus.

Domki letniskowe producent - cena
Namo formos sudėtingumas daro įtaką kainai

Kas įskaičiuota į mūsų vasarnamių ir namų poilsiui kainą?

Klientams svarbu žinoti, kad į mūsų vasarnamių kainą įskaičiuoti ne tik namo gamybai naudojamų medžiagų, kurias gaminame savo gamykloje, kaštai, bet ir vasarnamio projektavimo (arba mūsų parengto projekto keitimo) kartu su klientu, patvarių durų ir langų, transportavimo ir vasarnamio pastatymo sklype kaina.

Namo projektavimas / projekto keitimas kartu su klientu
Vasarnamio gamyba „Meistro Namai” gamykloje
Tvirtos klijuotos medienos durys ir langai
Namo transportavimas į kliento sklypą
Vasarnamio pastatymas kliento sklype

„Meistro Namai” įdarbina savo projektuotojų komandą, kuri kartu su klientais kuria individualiai pritaikytus sprendimus. Nesvarbu, ar klientas nusprendžia pakeisti projektą iš mūsų asortimento, ar nuo pat pradžių projektuoja savo vasarnamį su mumis, visi procesai yra įskaičiuoti į namo kainą. Namelio pagal mūsų parengtą projektą kaina panaši į nuo pat pradžių su klientu projektuoto namo kainą. Į kainą taip pat įeina vasarnamio medžiagų gamybos mūsų gamykloje kaštai.

Mums rūpi aukšta gamybos kokybė, todėl savo vasarnamiams gamykloje įdedame iš klijuotos medienos pagamintus langus ir duris. Jie turi puikius parametrus, nes gaminami iš tos pačios medienos kaip ir namas. Dėl šio suderinimo tiek vasarnamis, tiek langai ir durys yra ypač ilgaamžiai.

Visų statyboms reikalingų medžiagų transportavimas yra taip pat įtrauktas į kainą.

Namo statybos – ypač svarbus etapas statinio patvarumui, todėl, po medžiagų pristatymo į sklypą, mūsų statybininkų brigada pastato namą vadovaujantis aukščiausiais standartais.

Pasamdyti statybininkų brigadą, kurios specializacija būtų medinių pastatų statyba, yra iššūkis, todėl mes tai darome patys, klientui tokiu būdu nepatiriant jokių papildomų išlaidų. Mums svarbi kokybės kontrolė kiekviename proceso etape.

Drzwi i okna z drewna klejonego
Mes patys gaminame savo namams aukštos kokybės duris ir langus
Namo projektavimas / projekto keitimas kartu su klientu
Vasarnamio gamyba „Meistro Namai” gamykloje
Tvirtos klijuotos medienos durys ir langai
Namo transportavimas į kliento sklypą
Vasarnamio pastatymas kliento sklype

Kas neįskaičiuojama į namo kainą?

Nusprendus statyti vasarnamį, taip pat verta žinoti, kokie darbai nėra įskaičiuoti į namo kainą. Tai:

Pamatų įrengimas
Stogo dengimas
Pilna namo vidaus apdaila
Apšiltinimas

Pamatų įrengimas neįskaičiuotas į namo kainą, nes jų kaina gali labai skirtis, priklausomai nuo tipo (betoninė plokštė, betoninė plokštė su betoniniais padais, pamato lovys ar poliniai pamatai), teritorijos reljefo ir prieinamumo sunkiesiems įrenginiams. Pamatų įrengimą pas mus galite užsisakyti papildomai: 1 m2 betoninių pamatų kaina yra 150–200 eurus su medžiagomis, 1 polinių pamatų polis kainuoja 150 eurus.

Klientų sklypuose statomi mūsų vasarnamiai turi stogo gegnių santvarą, tačiau juos reikia uždengti bituminėmis arba skardinėmis stogo čerpėmis. Mūsų siūloma dengimo čerpėmis kaina yra apie 60 eurus/m2, o dengimo skardinėmis čerpėmis – 110 eurus/m2.

Kita paslauga, kurią siūlome patikėti mums, tai pilna vasarnamio vidaus apdaila, nes tokiu būdu gausite iš karto užbaigtą vasarnamį. Apdailos kaina priklausys nuo jūsų pasirinkto standarto, todėl kiekvieną kartą yra nustatoma individualiai.

Visada verta pagalvoti ir apie vasarnamio apšiltinimą, nes jis daro didelę įtaką patogumui ir laikotarpio, kurio galite naudotis namu, ilgiui. Pavyzdžiui, vasarnamį su 34 mm storio sienomis be šiltinimo galėsite naudoti tik šiltaisiais metų mėnesiais. Pridedant apšiltinimą, šis laikas pailginamas pavasariu ir rudeniu. Nesudėtingo 35 m2 ploto vasarnamio stogo, grindų ir sienų apšiltinimas 10 cm storio mineralinės vatos sluoksniu kainuos apie 20 000 eurus.

Fundamenty w domku drewnianym
Yra keli pamatų įrengimo variantai
Pamatų įrengimas
Stogo dengimas
Pilna namo vidaus apdaila
Apšiltinimas

Kiek laiko užtrunka  „Meistro Namai” vasarnamių ir namų poilsiui gamyba?

Vasarnamių gamybos mūsų gamykloje laikas priklauso nuo jų dydžio ir sudėtingumo. Dažniausiai gamybos procesas trunka 5 savaites nuo užsakymo.

Paprastai mūsų darbo tvarka yra tokia:

LaikasProcesas
1-5 savaitėsNamo gamyba gamykloje
5 savaitėsTransportavimas į kliento sklypą
6 savaitėsNamo pastatymas kliento sklype
7 savaitės +Pilna namo vidaus apdaila

Savo klientams galime atlikti daugybę papildomų darbų, tokių kaip vasarnamio pamatų liejimas ar pilna namo vidaus apdaila. Užsakant namą verta papasakoti, kokių papildomų darbų pageidautumėte.

Kodėl?

Pamatų liejimo darbams (jų gali neprireikti dėl mūsų revoliucinės kontaktinių plokščių sistemos) reikia gana daug laiko, tad juos būtina įtraukti į mūsų tvarkaraštį, kad šie būtų atlikti prieš transportuojant namą.

Panašiai yra ir su pilna namo vidaus apdaila. Paprastai klientai nori, kad apdailos darbai būtų pradėti iškart po namo pastatymo. Verta kuo anksčiau rezervuoti mūsų statybininkų brigados laiką, kad būtumėte tikri, jog darbai vyks sklandžiai ir greitai.

Susisiekite su mumis

Fabryka domów drewnianych
Savo namams gaminti naudojame kompiuterizuotas stakles.
slinkite į viršų

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Gauti nemokamą konsultaciją Jums patogiu laiku

Prašome įvesti savo telefono numerį ir pasirinkti patogų laiką konsultacijai
Daugiau nei 90% mūsų klientų modifikuoja namelius, kad jie atitiktų jų poreikius. išsakykite savo pageidavimus ir mes projektą pritaikysime Jums.
BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

Pateikti užklausą

BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

×