Medinis namas: kaip jį paversti stilingu?

Paskelbta: 2022-07-29
Perskaityti tai užtruks 3 minutes

Šiais laikais vasarnamiai žmonėms asocijuojasi jau ne tik su sodo ravėjimu, dideliais šiltnamiais ir vazoninių gėlių gausa. Tai – ir poilsio vieta, leidžianti trumpam sustoti, atsikvėpti ir pabėgti nuo triukšmingos kasdienybės, praleidžiant daugiau laiko gamtoje. Norint pajusti visą šią harmoniją, tai, kaip atrodo medinis namas – ypač svarbu. Todėl, įsigyjant vasarnamį, vertėtų pagalvoti ne tik apie jo praktiškumą, bet ir modernumą – susikurti akims mielą, modernų interjerą.

blog

Kokio tipo medinį namelį rinktis?

Visų pirma, nusprendus, jog modernus medinis namas – būtent tai, ko ieškote savo sodo sklypui, gerai apgalvokite būsimo sodo namelio tipą. Populiariausiais šiuo metu galima laikyti du pasirinkimus – sodo namelius, pagamintus iš apdirbtų rąstų ir klijuoto tašo namus.

Nors pirmasis poilsio būsto variantas suteikia statiniui daug unikalumo – kiekvieną rąstą apdirbant rankomis išlaikomas kiekvieno medžio grožis, rąstų ilgis riboja patalpų išplanavimo sprendimus. Tokio namelio eksterjeras taip pat dažniausiai atrodo mažiau šiuolaikiškas.

Atsižvelgiant į tai, jog modernūs sodo nameliai dažniausiai siejami su didelėmis, moderniomis erdvėmis, labiau modernaus namelio projektavimui tinkamu sprendimu galime laikyti klijuoto tašo namus. Mechaniniu būdu apdirbti ir suklijuoti rąstai leidžia namelio projekte neriboti sienų ilgio, jie taip pat dažniausiai pastatui suteikia ir daugiau modernumo – labiau dera su šiuolaikiškais interjero sprendimais.

Žvelgiant į technines rąstinių namų ir klijuoto tašo namų savybes, abu rąstų apdirbimo būdai leidžia išsaugoti gerąsias sodo namelio savybes. Jis pasižymi puikia garso ir šilumos izoliacija, sienos gerai kvėpuoja, o kokybiškomis priemonėmis prižiūrima mediena, puikią išvaizdą išlaiko ilgus metus.

Paprastos detalės – didelis pokytis

Norint, kad jūsų medinis namas atrodytų išskirtinai, daug investuoti į modernų jo interjerą – nėra būtina. Jei bendras namelio vaizdas jūsų netenkina, bene paprasčiausias būdas jį pagerinti – į pagalbą pasitelkti jaukesnį interjerą. Tokį nesunkiai susikursite interjere naudodami klasikinės išvaizdos medį bei švelnias, pastelines spalvas. Įsitikinkite, kad kiekvienas projekto sprendimas turi savo priežastį, o daiktas – funkciją, nes tokiu būdu užsitikrinsite didesnę namelio erdvę, per daug neapkraudami jo interjero.

Pavyzdžiui, jei yra galimybė, naudokite sulankstomus baldus, taupančius vietą. Tokiu būdu namelis išliks funkcionalus ir visiškai pritaikytas jūsų poreikiams, tačiau taip pat nebus per daug apkrautas baldais, kai šių nenaudojate. Norint apsisaugoti nuo per dažnai šildančių saulės spindulių, naudokite klasikines, šviesios spalvos užuolaidas. Jos ne tik puikiai apsaugos patalpas nuo saulės, bet ir suteiks šioms daugiau erdvės, o išskirtiniai jų raštai sukurs jaukią atmosferą.

Kokius baldus rinktis moderniam vasarnamiui?

Kas sakė, kad medinis namas, skirtas vasaros poilsiui, turi pasižymėti nuobodžiais ar dėvėtais baldais? Norint susikurti modernų poilsio namo interjerą, apkrauti jį senais, namuose nebenaudojamais baldais – jokiu būdu nerekomenduojama. Norint džiaugtis komfortabilia ir išvaizdžia poilsio erdve, medinio namo interjerą siūlome apgalvoti iš anksto.

Vis dar dažnai pasitaiko atvejų, kai manoma, kad vasarnamis turi būti įrengtas kaimišku stiliumi. Tačiau, tai – visiškas mitas. Specialistai siūlo rinktis modernius, spalvingus baldus, o erdvę pagyvinti ryškesniais dekoro elementais. Ieškantiems natūralumą spinduliuojančių sprendimų, vasarnamio interjere bei eksterjero dekorui rekomenduojama naudoti kuo daugiau augalų ir gėlių. Žalia lapų spalva pagyvins vyraujančius pastelinius atspalvius ir

puikiai derės prie kitų dekoro detalių. Tiesa, medinis namas gali tapti ir puikia erdve išbandyti naujas, novatoriškas dizaino idėjas. Nebijokite eksperimentuoti ir prikelti senus baldus naujam gyvenimui. Pavyzdžiui, išbandykite senesnių baldų restauraciją ar dekupažą.

slinkite į viršų

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Šiuo metu mes nedirbame

Prašome įvesti savo telefono numerį ir pasirinkti patogų laiką konsultacijai
Daugiau nei 90% mūsų klientų modifikuoja namelius, kad jie atitiktų jų poreikius. išsakykite savo pageidavimus ir mes projektą pritaikysime Jums.
BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

Pateikti užklausą

BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

Geriausios kainos garantija

Kompensuosime kainų skirtumą, pasiūlydami mažesnę kainą nei yra palyginamosios prekės pardavimo kaina.

×
×