Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mūsų specialistais!
Norite gauti individualią konsultaciją?

Mediniai nameliai

Mediniai nameliai – tai įvairių formų ir įvairių dydžių statiniai iš medžio, dažniausiai pritaikyti laikinam apsistojimui sodyboje ar sode. Meistro namai gaminami mediniai nameliai yra nuo 12 iki 20 ir daugiau kvadratinių metrų. Kiekvieno namelio plotą Jūs galite keisti ir pritaikyti pagal savo poreikius. Pavyzdžiui, jei nepatiko kurio nors mūsų namelio per mažas kambario plotas, susisiekę su mūsų architektais, lengvai galėsite pakeisti projektą ir pritaikyti gyvenamąją erdvę pagal savo poreikius.

Per ilgus darbo metus supratome, kokių namelių reikia žmonėms, todėl mūsų siūlomi projektuose yra apgalvota praktiškai apie viską. Ypatingai atsižvelgiame, kad mediniai nameliai būtų komfortabilūs, kad kiekvieno kampelio erdvė būtų išnaudojama ir pateisinanti save. Galbūt todėl mūsų klientai pasitiki tuo, ką mes darome ir rekomenduoja kitiems.

Meistro-namai-medinis-namas-Flamingas

Mediniai nameliai ir jų privalumai:

1. Verta atkreipti dėmesį, jog į mūsų medinių namelių kainą įskaičiuoti šie svarbūs dalykai: medinio namelio sienos, grindys, langai, durys, stogo konstrukcija ir medinės stoglentės. Tuo tarpu kiti gamintojai gali parduoti namelius be langų ir durų. Būkite atidūs.

2. Visus namelius pristatome 100 km spinduliu aplink Kaišiadoris nemokamai. Kitais atvejais visada galime draugiškai susitarti!

3. Patyrę ir įgudę Meistro Namų darbuotojai pastatys medinį namą pilnai nuo grindų iki stogo per greičiausią įmanomą laiką. Jums teliks pasiimti jo raktus. Na, o kad būtų ramiau, galime pasakyti, jog mažesni mediniai nameliai yra pastatomi per kelias dienas, didesnių statyba užtrunka iki savaitės.

4. Mūsų surenkami ir statomi mediniai nameliai turi 2 metų garantiją, nes mes esame užtikrinti dėl savo darbuotojų ir medžiagų kompetencijos. Per du metus mediniai nameliai pilnai susistovi ir peržiemoja net dvi žiemas, todėl tiek laiko užtenka kokybei patikrinti.

Mūsų medinių namelių pasirinkimas

Meistro-namai-mediniu-nameliu-pasirinkimas1

1. Medinis namelis Pelėda – komplektuojamas su papildoma ir labai patogia malkine. Didesnę namelio erdvę sukuria langas ir įstiklintos durys.

2. 12 kvadratinių metrų medinis namelis Zylė – tai vienas populiariausių Meistro Namų gaminamų ir statomų namelių. Praktiška erdvė, dideli langai ir aukštos kokybės mediena – keli iš daugelio Zylės privalumų!

3. Akį traukiantis medinio namelio Kregždė dizainas papuoš bet kurį sodą. Dveji langeliai ir įstiklintos durys suteiks daugiau šviesos. 12 kvadratinių metrų erdvėje tilps daugelis sodo reikmenų.

4. Medinis namelis Zylė su terasa – šis nedidukas, 12 kvadratinių metrų medinis namas tik iš lauko atrodo toks kuklus. Viduje tilps visų sodo šeimininkų daiktai.

Meistro-namai-mediniu-nameliu-pasirinkimas-2

5. Tiek žiūrint iš išorės, tiek esant viduje medinis namelis Dagilis palieka labai gerą įspūdį. Nedidelis, jaukus, bet talpus – tai ko reikia kiekvienam sodo savininkui.

6. Medinis namelis Gervė – kiek didesnis, 16 kvadratinių metrų namelis, kuris neabejotinai bus dėmesio centre, nes yra išskirtinis, modernaus dizaino ir geros konstrukcijos.

7. Nedidelė kvadratūra su dvigubos erdvės pojūčiu – štai kuo iš kitų išsiskiria medinis namelis Pempė. Be to, jis turi puikią verandą, iš viso yra montuojami net 5 langai ir 2 durys su dideliais stiklais.

8. 16 kvadratinių metrų medinis namelis Zylė – puiki vieta pailsėti po sunkios darbo dienos ar visos savaitės. Stogelis virš terasos sukurs pavėsį saulėtą vasaros dieną.

Meistro-namai-mediniu-nameliu-pasirinkimas-3

9. Puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško vidutinio dydžio sodo namelio – tai 16 kvadratinių metrų medinis namelis Zylė su terasa. Būtent toks namelis tinka ir sodo reikmenims laikyti, ir pernakvoti.

10. Kiek didesnis 20 kvadratinių metrų medinis namelis Zylė – ir erdvesnis, ir talpesnis sprendimas. Sukurtas žmonėms, vertinantiems jaukumą, erdvų išplanavimą ir šviesią aplinką.

11. Medinis namelis Kovas turi išskirtinį akcentą – 150 cm pločio 4 metrų ilgio sandėliuką, kuris leis išlaikyti švarią poilsio zoną. Sandėliuko durys yra be stiklo, todėl Jūsų turtas bus saugus. Plačios dvivėrės durys ir dvivėris langas suteiks daugiau šviesos.

12. Vienas populiariausių mūsų gaminamų ir statomų medinių namelių – tai 20 kvadratinių metrų medinis namelis Zylė su terasa. Erdvus, praktiškas, patogus namelis, kurio terasa suteikia papildomo jaukumo ir galimybę pasislėpti nuo saulės karštą dieną.

Jei Jus domina platesnė informacija apie mūsų gaminamus didesnius namus, spauskite ir sužinokite daugiau čia: vasarnamiai, mediniai namai.

×