Kaip įsirengti sodo namelį?

Paskelbta: 2016-08-03
Perskaityti tai užtruks 2 minutes

Sodo nameliai žmonėms asocijuojasi ne tik su daržų ravėjimu, didžiuliais šiltnamiais ir vazoninių gėlių gausa. Tai ir poilsiui skirta vieta, kuri leidžia trumpam sustoti, atsikvėpti, pabėgtu nuo miesto gatvėmis nuolat besisukiojančių žmonių ir bent šiek tiek pabūti gamtoje. Todėl manydami, kad sodo nameliai neprivalo būti įrengti ypatingai, klystate. Kad jaustumėte visišką harmoniją, būtinas ir mielas, jaukus interjeras. Kaip jį įrengti?

1

Jei turite nedidelę sodo pavėsinę, ją galite išnaudoti kaip asmeninę erdvę. Šis mažas kambarėlis būtų puikiu įkvėpimo šaltiniu rašytojams, dailininkams ar tiesiog vieta, kur galite atsipalaiduoti. Tokiame sodo namelyje labai tiks švelnios, pastelinės spalvos, klasikiniai, mediniai langai. Stenkitės, kad kiekvienas daiktas šiame namelyje turėtų savo funkciją ir būtų lengvai perkeliamas: naudokite sulankstomas kėdes, sudedamas spinteles, lengvus, pintus krėslus. Norint apsisaugoti nuo saulės, čia derės klasikinės, gėlėtos ar spalvingos užuolaidos, kurios suteiks nameliui jaukumo, originalumo.

2

Kas sakė, kad lauko baldai turi būti nuobodūs? Kuriant erdvę, skirtą ilgiems pasisėdėjimams po atviru dangumi, tiks ir sena medinė sofa. O ją pagyvinsite derindami modernų ir užmiesčio stilius, tam naudojant kontrastingas spalvas bei sofą papuošus ryškiomis pagalvėlėmis.

3

Jei sodo nameliai jums asocijuojasi su tikra vasara, tačiau norite, kad interjeras būtų modernus ir tvarkingas, sezoniškumo suteiks dailus krėslas, storais, tamsaus medžio rėmais. Jame galėsite sūpuotis lietingais vakarais, o perkėlus krėslą į lauką, jis leis mėgautis ir pirmaisiais saulės spinduliais.

4

Jei mėgstate kaimą primenantį stilių, jo erdvę tikrai papuošite įvairiomis gėlėmis bei egzotiškais augalais. Beje, žalia lapų spalva pagyvins vyraujančius pastelinius atspalvius ir itin derės prie šviesaus kilimo.

5

Sodo nameliai – puiki erdvė išmėginti naujas, inovatyvias dizaino idėjas. Nebijokite eksperimentuoti ir senus baldus prikelkite naujam gyvenimui. Pavyzdžiui, ši kėdė vilkta džinsiniu audiniu, o pagalvėlės pagamintos naudojant rašalą. Taigi, prieš išmesdami seną audinį, pagalvokite, galbūt jis puikiai tiks jūsų sodo interjerui atnaujinti.

6

Ne paslaptis, kad sodo nameliai puikiai tinka ir artimųjų, draugų susibūrimams. Tokiais atvejais būtina vieta, kurioje visi galėtų susėsti prie stalo. Jei norite, kad šventinis stalas būtų papuoštas tinkamai, nesistenkite jo serviruoti pernelyg pompastiškai ar nepriekaištingai. Tiks paprasti baldai, močiutės dovanota staltiesė, iš lauko priskintos gėlės ir spalvoti, ryškūs indai. Juk tai sodo namelis, o ne prabangus restoranas – juk dar smagiau, kai jis alsuoja užmiesčio dvasia ir leidžia pabėgti nuo kasdienybės.

slinkite į viršų X

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Šiuo metu mes nedirbame

Prašome įvesti savo telefono numerį ir pasirinkti patogų laiką konsultacijai
Daugiau nei 90% mūsų klientų modifikuoja namelius, kad jie atitiktų jų poreikius. išsakykite savo pageidavimus ir mes projektą pritaikysime Jums.
BDAR sutikimas
×

Pateikti užklausą

BDAR sutikimas
×

Geriausios kainos garantija

Kompensuosime kainų skirtumą, pasiūlydami mažesnę kainą nei yra palyginamosios prekės pardavimo kaina.

×
×