Galimos NEMOKAMOS modifikacijos kiekviename projekte! Sužinokite daugiau →

Dažnai užduodami klausimai

Ar patys gaminate namelius?

Taip, mes esame gamintojai.

Iš kokios medienos gaminate namelius?

Visi mūsų statiniai pagaminti iš šiaurietiškos medienos kurią perkame tik iš serfitikuotų tiekėjų. Dažniausiai naudojama mediena – šiaurinė eglė; ji tankesnė ir stipresnė, taip pat mažiau linkusi keisti spalvą ir mėlynuoti.

Kas įskaičiuota į namelio kainą?

Į namelio kainą įskaičiuota: „lagės“, grindys, sienos, stogas, vidinės pertvaros, lauko ir vidaus durys, langai, namelio surinkimas bei pristatymas visoje Lietuvoje.

Ar galite pagaminti namelį pagal mano planą, ar gaminate tik tokius namelius, kurie pateikti Jūsų svetainėje?

Namelius gaminame ir pagal individualius klientų projektus. Namelį galite susiprojektuoti nemokamai su mūsų projektuotojų pagalba. Taip pat galite keisti parametrus mūsų standartinių namelių planuose. Atsiųskite užklausą su prisegtu brėžiniu ir mes pateiksime Jūsų norimo namelio kainą.

Kokios galimos namelio modifikacijos?

Visi siūlomi projektai gali būti pritaikytas kliento fantazijai, apšiltinti statybos metu ir modifikuoti nuo A iki Z. Siūlomas modifikacijas rasite čia: https://www.meistronamai.lt/nestandartiniai-namai/

Ar darote pamatus? Kokio tipo pamatai tinkami nameliams? Kiek užtrunka įrengti pamatus? Kada juos reikia rengti?

Taip, pamatus darome. Siūlome gręžtinius polinius gelžbetoninius pamatus su medinių impregnuotų sijų karkasu arba kitas variantas  – pilnai betonuotos aikštelės pamatai. Dažniausiai mūsų klientai renkasi polinį pamatą dėl mažesnės kainos ir greitesnio jų įrengimo. Poliniai pamatai įrengiami per 1-2 dienas, o pilnai betonuotos aikštelės įrengimas gali trukti ir ilgiau nei savaitę.  Pamatus galima įrengti betkada, bet ne vėliau nei likus 2 savaitėms iki statybų.

Ar dengiate stogą? Kokio tipo stogo dangas siūlote? Ar galima pasirinkti spalvą?

Taip, stogą dengiame. Stogo uždengimui galime pasiūlyti bitumines ar skardines čerpeles arba beasbestinį šiferį. Taip pat stogams su mažu nuolydžiu siūlome bituminę lakštinę dangą, kurios splavą klientas gali išsirinkti pats.

Kokius langus ir duris statote į namelį?

Į namelius statome klijuotos medienos langus ir duris. Langai su dvigubos pozicijos atsidarymo Sistema turi dvigubo stiklo paketus bei kokybiškas rankenas bei spynas. Į standartinę kainą įskaičiuoti „Premium“ klasės langai. Taip pat siūlome ir skandinaviško stiliaus langus bei langines. Stoglangių nesiūlome, tačiau galime paruošti stoginę ertmę langui įstatyti.

Svarbu paminėti, kad langus ir duris gaminame savo gamykloje, todėl jų matmenis galite keisti.

Kokio storio namelius gaminate?

Įmonė gamina 20 mm, 28 mm, 34 mm, 44 mm, 68 mm storių vasarnamius. Šiuo metu plečiame namelių sienų storių gamą ir galime Jums pasiūlyti gyvenamųjų namų sienų storius 120 mm, 160 mm ir 200 mm?. Šios sienos gali būti klijuotos ir neklijuotos medienos – tai Jūsų pasirinkimas.

Kuo skiriasi klijuotas medis ir masyvas?

Klijuotas medis yra tvirtesnis ir turi mažesnę tikimybę suskilti ar išsikraipyti medienos sėdimo metu. Taip pat jo šilumos varža priskaitoma kiaip didesnė nei masyvo.

Ar nameliuose galima gyventi žiemą?

Taip! Žiemoti galima tinkamai apšildintuose nameliuose, tad stogą ir grindis rekomenduojame apšiltinti statybos metu. Šį darbą gali atlikti mūsų darbuotojai.

Ar galima apšiltinti namelį?

Jeigu planuojate šiltinti namelį, stogą ir grindis rekomenduojame apšiltinti statybos metu. Šį darbą gali atlikti mūsų darbuotojai. Po namelio statybos praėjus 1-2 mėnesiams, kai namelis susistovi, galima kalti šiltinimo karkasą ir šiltinti sienas.

Kuo šiltinate namelius?

Sienas rekomenduojame šiltinti medžio vata, kurios savybės artimos medienai, pasižymi naturalumu, ilgaamžiškumu, izoliuoja ne tik šilumą, bet ir garsą, taip pat yra nedegi, sukuria gerą mikroklimatą. Stogams ir grindims galime pasiūlyti apšiltinimą iš akmens vatos 150 mm storio arba storesnio. Šiuos darbus taip pat galime atlikti ir kitomis medžiagomis.

Ar impregnuojate namelius?

Tai yra papildoma paslauga, kurią mes atliekame. Impregnuojame bespalviu impregnantu, kuris apsaugo nuo žalingų išorinių poveikių, t.y. puvimo, mėlynavimo, grybo įsiveisimo ir t.t.

Ar statote visoje Lietuvoje?

Taip, statybas vykdome visoje Lietuvos teritorijoje.

Kaip vyksta atsiskaitymas?

Užsakius namelį yra pasirašoma sutartis. Sutartyje yra visi pirkėjo, pardavėjo rekvizitai, statybos laikas ir vieta bei apmokėjimo sąlygos. Sutartyje yra užfiksuojama bendra prekės ir paslaugų kaina, nurodytas avansas ir likutis. Avansas mokamas po sutarties pasirašymo, likutis – užbaigus namelio statybas. Klientas gali atlikti bankinį pavedimą arba mokėti grynaisiais pinigais.

Ar yra galimybė namelį pirkti išsimokėtinai?

Deja, šiuo metu galimybės pirkti išsimokėtinai nėra, tačiau bendradarbiaujame su „BigBank“.

Per kiek laiko įvykdomas užsakymas?

Kiekvienas atvejis yra individualus ir priklauso nuo namelio užsakymo laiko bei kliento pageidavimų. Užsakymas įvykdomas per vidutiniškai šešias savaites po sutarties pasirašymo, bet tikslią statybos datą pasakysime ir įrašysime į sutartį jos sudarymo dieną.

Atkreipkite dėmesį, jog būtina išankstinė rezervacija.

Ar yra garantija nameliams?

Taip, mes suteikiame garantiją. Iškilus nesklandumui, nedelsdami paskambinkite mums. Išsiaiškinsime problemą, pasiruošime jos sprendimui ir atvyksime pašalinti trūkumą.

Kiek laiko trunka statyba?

Mes gaminame įvairaus dydžio namelius, tad ir statybos laikas gali būti nuo 1 iki 5 dienų. Kaip pavyzdį pateikiame, kad 40 m² namelio statyba trunka 3 dienas. Būtent tiek užtrunkama nuo namelio atvežimo į objektą iki raktų įteikimo klientui.

Ar nameliai atvežami surinkti? Kiek laiko užtrunka surinkti namelį?

Meistro namai namelius surinkinėja vietoje. Tai atlieka ilgą patirtį turintys darbuotojai. Namelio surinkimo trukmė priklauso nuo namelio dydžio, tai gali trukti nuo kelių dienų iki mėnesio ir ilgiau.

Kiek kainuoja namelių surinkimas?

Namelių surinkimo kaštai jau yra įtraukti į namelio kainą, todėl Jums tai papildomai nekainuos.

Ar namelyje galima įrengti krosnelę, židinį?

Mūsų parduodamų namų komplektacijose krosnelės nėra, tačiau Jūs ją galite pasistatyti patys. Jei ketinate įsirengti krosnelę, pamatą pastiprinti nebūtina, o jeigu bus mūrijamas židinys, tuomet betonuojant pamatus židinio vietoje jį reikėtų pastiprinti. Krosnelę statyti patariame pabaigus namelio statybos darbus.

Ar tvarkote statybos leidimus?

Meistro Namai leidimų neišduoda ir jų netvarko. Šiuo atveju reikia kreiptis į atitinkamas institucijas.

Ar reikia leidimo rąstiniams namams statyti?

Vasarnamiai ar sodo nameliai nėra priskirti ypatingiems statiniams. Statiniai iki 80m² statybos leidimų nereikalauja, tačiau yra ir kitų situacijų, kada visgi statybos leidimo reikia ir tokiems paprastiems statiniams. Pvz., jei tai saugoma teritorija arba žemė yra dujų ar elektros apsaugos zonoje ir kita. Tad tikslų ir teisingą atsakymą Jums galėtų atsakyti Jūsų miesto/rajono savivaldybė.

Ar statote pirtis?

Meistro namai gali pasiūlyti gan platų rąstinių statinių pasirinkimą, įskaitant ir pirtis. Kiekviename namelyje galime įterptis pirties patalpą, tačiau pirties vidaus įrengimo paslaugos, deja, nesiūlome.

Užduoti kitą klausimą
slinkite į viršų

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Šiuo metu mes nedirbame

Prašome įvesti savo telefono numerį ir pasirinkti patogų laiką konsultacijai
Daugiau nei 90% mūsų klientų modifikuoja namelius, kad jie atitiktų jų poreikius. išsakykite savo pageidavimus ir mes projektą pritaikysime Jums.
BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

Pateikti užklausą

BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

×