Galimos NEMOKAMOS modifikacijos kiekviename projekte! Sužinokite daugiau →

Dažnai užduodami klausimai

Kas įskaičiuota į kainą?

Į namelio kainą įskaičiuota: „lagės“, grindys, sienos, stogas, vidinės pertvaros, lauko ir vidaus durys, langai, namelio surinkimas, pristatymas 100 km spinduliu nuo Kaišiadorių. Detalią informaciją apie namelį galite rasti įėję į patinkančio namelio aprašymą ir pasirinkę žemiau esančią skiltį „Techniniai duomenys“. Jei norėsite namelio pagal individualų projektą – Jums projektas nieko nekainuos.

Ar galite pagaminti namelį pagal mano planą, ar gaminate tik tokius namelius, kurie pateikti Jūsų svetainėje?

Namelius gaminame ir pagal individualius klientų projektus. Taip pat galite keisti mūsų standartinių namelių planus bei kitus parametrus. Atsiųskite mums savo užklausą su prisegtu brėžiniu ir mes Jums paskaičiuosime Jūsų namelio kainą.

Koks namelio sienų storis?

Detalią informaciją apie namelio sienų storį galite rasti įėję į patinkančio namelio aprašymą ir pasirinkę žemiau esančią skiltį „Techniniai duomenys“. Jei patiko namelio išplanavimas, tačiau norite kito sienų storio – kreipkitės.

Mes projektą nemokamai pakoreguosime ir perskaičiuosime kainą.

Koks namelio išplanavimas?

Namelio išplanavimas yra pateiktas brėžinyje, kuris pateikiamas kartu su vizualizacija. Jeigu išplanavimas Jums netinka – atsiųskite savo brėžinį ir mes jį pritaikysime Jūsų pasirinktam projektui.

Kiek kainuoja namelių surinkimas?

Surinkimas papildomai nekainuoja, nes šie kaštai jau yra įtraukti į namelio kainą.

Ar darote pamatus?

Taip, pamatus mes darome. Galime Jums pasiūlyti polinius pamatus, polinius pamatus su rostverku arba pilnai betonuotą aikštelę.

Ar dengiate stogą?

Taip, stogą mes dengiame. Dažniausiai mūsų klientai renkasi bituminių čerpelių stogo dangą. Taip pat galime dengti skarda arba šiferiu, jeigu stogo konstrukcija tenkina šiai dangai keliamus reikalavimus.

Ar impregnuojate namelius?

Tai yra papildoma paslauga, kurią mes atliekame. Impregnuojame bespalviu impregnantu, kuris apsaugo nuo žalingų išorinių poveikių, t.y. puvimo, mėlynavimo, grybo įsiveisimo ir t.t.

Kokius langus ir duris statote į namelį?

Į namelius statome klijuotos pušies medienos langus ir duris, įstikliname stiklo paketu (dviejų stiklų). Langus siūlome 2 tipų – atsidarančius į lauką arba atsidarančius į namelio vidų. Svarbu paminėti, kad langus ir duris gaminame savo gamykloje, todėl jų matmenis galite keisti.

Per kiek laiko įvykdomas užsakymas?

Kiekvienas atvejis yra individualus ir priklauso nuo namelio užsakymo laiko bei kliento pageidavimų. Vidutiniškai užsakymas įvykdomas per 2-3 savaites po sutarties pasirašymo, bet tikslią statybos datą pasakysime ir įrašysime į sutartį jos sudarymo dieną.

Kiek laiko trunka statyba?

Mes gaminame įvairaus dydžio namelius, tad ir statybos laikas gali būti nuo 1 iki 5 dienų. Kaip pavyzdį pateikiame, kad 40 m2 namelio statyba trunka 3 dienas. Būtent tiek užtrunkama nuo namelio atvežimo į objektą iki raktų įteikimo klientui.

Kaip vyksta atsiskaitymas?

Užsakius namelį yra pasirašoma sutartis. Sutartyje yra visi pirkėjo, pardavėjo rekvizitai, statybos laikas ir vieta bei apmokėjimo sąlygos. Sutartyje yra užfiksuojama bendra prekės ir paslaugų kaina, nurodytas avansas ir likutis. Avansas mokamas po sutarties pasirašymo, likutis – užbaigus namelio statybas. Klientas gali atlikti bankinį pavedimą arba mokėti grynaisiais pinigais.

Ar statote visoje Lietuvoje?

Taip, statybas vykdome visoje Lietuvos teritorijoje. Esant poreikiui namelius galime pristatyti į Jūsų pageidaujamą šalį ir juos sumontuoti.

Ar galima apšiltinti namelį?

Jeigu planuojate šiltinti namelį, stogą ir grindis rekomenduojame apšiltinti statybos metu. Šį darbą gali atlikti mūsų darbuotojai. Po namelio statybos praėjus 1-2 mėnesiams, kai namelis susistovi, galima kalti šiltinimo karkasą ir šiltinti sienas.

Ar namelyje galima įrengti krosnelę, židinį?

Taip, galima namelyje įrengti krosnelę ar židinį. Krosnelės atveju pamatą pastiprinti nebūtina, o jeigu bus mūrijamas židinys, tuomet betonuojant pamatus židinio vietoje jį reikėtų pastiprinti. Krosnelę statyti patariame pabaigus namelio statybos darbus.

Kokio storio namelius gaminate?

Įmonė gamina 20 mm, 28 mm, 34 mm, 44 mm, 68 mm storių vasarnamius. Šiuo metu plečiame namelių sienų storių gamą ir galime Jums pasiūlyti gyvenamųjų namų sienų storius 120 mm, 160 mm ir 200 mm. Šios sienos gali būti klijuotos ir neklijuotos medienos – tai Jūsų pasirinkimas.

Ar galite savo standartinį namelį pagaminti storesnių sienų?

Taip, kaip ir namelių išplanavimus taip ir namelių sienų storius galime keisti pagal klientų pageidavimą.

Iš kokios medienos gaminate namelius?

Namelius mes gaminame iš šiaurinės eglės medienos.

Ar yra garantija nameliams?

Taip, mes suteikiame garantiją. Iškilus nesklandumui, nedelsdami paskambinkite mums. Išsiaiškinsime problemą, pasiruošime jos sprendimui ir atvyksime pašalinti trūkumą.

Ar patys gaminate namelius?

Taip, mes esame gamintojai. Atvykę į mūsų įmonę galite gauti profesionalią konsultaciją bei pamatyti visas namelio sudedamąsias dalis.

Ar atvažiuojate apžiūrėti statybos vietos?

Jeigu yra tam pagrindo, tuomet mes atvažiuojame apžiūrėti statybvietės.

Ar reikalingas privažiavimas?

Privažiavimas yra reikalingas dėl sklandaus ir greito darbo, bet jeigu klientas mus informuoja, kad jis gali būti sudėtingas, tuomet kartu ieškome sprendimo arba pasitelkiame papildomą techniką namelio privežimui prie paruoštų pamatų.

Užduoti kitą klausimą
slinkite į viršų

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Šiuo metu mes nedirbame

Prašome įvesti savo telefono numerį ir pasirinkti patogų laiką konsultacijai
Daugiau nei 90% mūsų klientų modifikuoja namelius, kad jie atitiktų jų poreikius. išsakykite savo pageidavimus ir mes projektą pritaikysime Jums.
BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

Pateikti užklausą

BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

×