Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mūsų specialistais!
Norite gauti individualią konsultaciją?

 • Naujas
  Vasarnamiai
  Medinis namas Kormoranas

  Šio sezono vinis – 2 aukštų Kormoranas. Jame sutalpintos visos reikalingos patalpos nuo san. mazgo iki darbo kambario. Erdvi terasa leis patogiai jaustis net didžiausiam draugų būriui.

 • Naujas
  Vasarnamiai
  Vasarnamis Strutis

  37 kvm. vasarnamis Strutis skirtas nedidelei šeimai, kuri mėgsta patogiai leisti laisvalaikį gamtoje. Namelyje rasite du kambarius, virtuvėlę, tualetą su vonia ir salonas. O ko daugiau reikia geram poilsiui? Tik šiltos vasaros!

 • Populiariausias
  Vasarnamiai
  Vasarnamis Šarka

  Šarka – tipiškas sodo namelis. Pagalvojome apie galimybę pernakvoti šiltomis vasaros dienomis, todėl atskyrėme kambarį miegamajam. Mūsų manymu, tai – puikus sprendimas savaitgaliams sode.

 • Populiariausias
  Vasarnamiai
  Vasarnamis Klifas

  Klifas – naujas vasarnamio projektas, kuriame atsižvelgta į pagrindinius klientų pageidavimus. Namelyje rasite: miegamąjį, nedidelę virtuvėlę, svetainę ir erdvią terasą (18,6 m2), kurioje galėsite ne tik puikiai pailsėti, bet ir kepsnius ant grotelių išsikepti.

 • Pelikanas – 2014-jų metų lyderis medinių namų rinkoje. Patogus patalpų išdėstymas, šiuolaikiškas dizainas, didelis naudingasis plotas patenkins ne tik gausios, bet ir reiklios šeimos poreikius.

 • Populiariausias
  Vasarnamiai
  Vasarnamis Kilnusis Erelis

  Nei per didelis, nei per mažas – aukso viduriukas vasarnamių klasėje. Jis puikiai tiks ir šeimos poilsiui, ir draugų susibūrimui ar tiesiog kaip sodo namelis.

 • Šį medinį namą galima drąsiai vadinti patogiu vieno kambario butu. Įvairiausių poreikių žmonės pritaikytas erdvusis Sakalas leis patirti geriausias vasaros akimirkas.

 • Erdvus vasarnamis su dideliais dvivėriais langais puikiam poilsiui. Vieta virš stogelio puikiai tiks padėti smulkius daiktus. Plati terasa – ideali vieta didelės kompanijos poilsiui.

 • Populiariausias
  Vasarnamiai
  Medinis namas Tetervinas

  Didžiulis 2 aukštų namas – modernus ir šviesus. Privalumai: aukšta kokybė, tvirtos sienos ir stilingas prieangis. Svarbu, jog statiniams iki 80 m2 galioja supapratinta leidimų tvarka.

 • Komfortas, erdvė, jaukumas ir daug šviesos, patenkančios į vidų pro žemę siekiančius langus. Būtent taip pristatome šį vasarnamį, kurio dar vienas išskirtinis sprendimas – didžiulė terasa.

 • Mažesnis meistro namų medinis namas tinkamas gyventi ir žiemą, bet tikrai ne mažiau šiltas ir jaukus. Šio modelio išorinės sienos yra dvigubos, o tarpas tarp jų yra užpildytas 200mm storio akmens vata. Du miegamieji ir erdvi svetainė sujungta su virtuve leis jaukiai įsikurti Jūsų šeimai. Išplanavimas gali būti keičiamas pagal Jūsų poreikius.

 • Klientai dažnai klausia ar turime namelių tinkamų gyventi ir žiemą, todėl pristatome medinį namą dvigubomis sienomis Gandras! Šio modelio išorinės sienos yra dvigubos, o tarpas tarp jų yra užpildytas 200mm storio akmens vata. Patogus ir modernus išplanavimas bei trys miegamieji atitiks ir išrankiausios šeimos poreikius. Išplanavimas taip pat gali būti koreguojamas pagal Jūsų poreikius!

×