Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mūsų specialistais!
Norite gauti individualią konsultaciją?

  • Puikus pasiūlymas visiems mėgstantiems leisti laiką gryname ore su draugais ir šeima. Erdvi pavėsinė apsaugos nuo lietaus ir kaitrių saulės spindulių. Masyvios konstrukcinės detalės ne tik gerai atrodo, bet ir garantuoja, kad pavėsinė bus tvirta bei ilgaamžė.

  • Universalaus pritaikymo konstrukcija – Puma. Priklausomai nuo poreikio galima naudoti kaip pastogę automobiliui arba kaip terasą prie namo. Kompaktiška konstrukcija – geras variantas kai nėra daug vietos. Konstrukcija priglaudžiama prie sienos ir tampa puikiu pavėsiu tiek jums, tiek jūsų automobiliui. Tokiam priestatui nereikia leidimo ir yra greitai surenkamas.

  • Lokys – pavėsinė net dviems automobiliams. Viena konstrukcijos pusė aukštesnė, todėl be problemų galės prisiparkuoti net autobusiukas. Tvirtos konstrukcijos automobilių pavėsinė puikiausiai stovės ir šalia pastato sienos, ir atviroje erdvėje. Lokys – ne tik puikiausiai atlieka savo funkciją, bet ir būdamas unikalaus dizaino taps jūsų aplinkos puošmena.

  • Turite nedaug vietos, o reikia pavėsinės automobiliui ar terasos Jums? Bebras – puiki išeitis. Modernaus dizaino konstrukcija dera tiek prie šiuolaikinės, tiek prie klasikinės išvaizdos namų. Šią konstrukciją galėsite primontuoti prie pastato sienos arba pastatyti atviroje vietoje – tiks visur.

  • Praktiška alternatyva garažui – tvirta dvišlaitė pastogė automobiliui. Konstrukcija Vilkas – puikus pasirinkimas klasikinės išvaizdos mėgėjams. Ši konstrukcija ne tik tvirta ir praktiška, bet ir puikiai papuoš jūsų kiemą.

  • Grakšti, lengvai atrodanti konstrukcija skirta automobiliui saugoti. Tvirta konstrukcija su vienšlaičiu stogu neužims daug vietos, bet puikiausiai atliks savo funkciją.

  • Jūsų automobilis padėkos už pavėsinę Panda. Masyvi, dvišlaitė konstrukcija prailgintu stogu ne tik dar geriau apsaugos jūsų automobilį. Jūs turėsite kur pastatyti dviračius, žoliapjoves, sudėti židinio malkas ar kitus daiktus, kuriems vis pritrūksta vietos namuose. Šios konstrukcijos pritaikymas platus – išsakykite savo poreikius ir mes Jums pagelbėsime.

×