Plotas
arorw-up arorw-down
Kambarių skaičius
arorw-up arorw-down
Kaina
arorw-up arorw-down
Sienų storis
arorw-up arorw-down
Stogo tipas
arorw-up arorw-down
Aukštų skaičius
arorw-up arorw-down
Terasa
arorw-up arorw-down

Garažas dviems automobiliams

Rikiuoti pagal
arorw-up arorw-down
8 807 7 046 

Basalt (Vanagas)

19.7 m², 1 kambarys
Tik internetu
-20%
Garažas Laukys
Specialus pasiūlymas
7 351 5 881 

Namak (Laukys)

34.7 m², 1 kambarys
Tik internetu
-20%
namo grafinė iliustracija

Neradote patinkančio?

susikurkite savo

Garažas dviems automobiliams

Laikais, kai nuosavas automobilis reikalingas praktiškai kiekvienam, namų ar sodybos kieme stovinti viena transporto priemonė – labiau išimtis nei dažnai pasitaikantis atvejis. Būtent dėl šios priežasties, ilgus metus populiariausiu pasirinkimu laikytą vienvietį garažą vis dažniau keičia garažas dviems automobiliams.

Stoginė ar garažas?

Specialistų teigimu, stoginė automobiliui gali tapti puikiu sprendimu šiltuoju metų laiku, kai bene vieninteliai automobilį veikiantys reiškiniai – saulė ir lietus, tačiau žiemos metu transporto priemonei reikalinga gerokai platesnė apsauga. Visų pirma, žiemos metu krituliai nesunkiai patenka po stogu, todėl stipraus snygio ar krušos atveju, automobiliai yra nesunkiai pažeidžiami. Antra, lauke stovintys automobiliai taip pat yra nuolat veikiami žemos temperatūros, kuri automobilio būklei neturi jokios teigiamos įtakos. Dideli šalčiai gali paveikti ne tik automobilio išorę, bet ir kokybiškam transporto priemonės naudojimui svarbias detales, kurios turi tiesioginės puikios transporto priemonės būklės išlaikymui.

Garažų plotas: kaip išsirinkti tinkamiausią?

Nors šeimoje turint keletą automobilių specialistai rekomenduoja rinktis garažą, kuriame galėtumėte sutalpinti juos abu, projektuojant šį statinį labiausiai siūloma atsižvelgti į individualius poreikius. Pradėjus svarstyti, koks garažas galėtų būti tinkamiausias jūsų atveju, visų pirma, rekomenduojame įvertinti esminius poreikius: kiek automobilių savo garaže ketinate laikyti ir, ar garaže planuojate laikyti papildomų daiktų?

Tais atvejais, kai šeimoje yra tik vienas automobilis, arba tuomet, kai garaže planuojama laikyti tik vieną transporto priemonę,  vienviečiai garažai laikomi puikiu pasirinkimu. Tačiau, bent dviejų transporto priemonių atveju, rekomenduojame rinktis dvivietį garažą. Tuo metu, kai garaže esančios vietos neišnaudosite automobiliams, ji puikiai tiks daiktų sandėliavimui.

Ypač dažnai pasitaikanti klaida – įsitikinimas, jog vienviečiame garaže kartu su automobiliu sutalpinsite ir didesnius, konkretaus sezono metu naudojamus daiktus. Jei garažas dviems automobiliams bus skirtas ir daiktų laikymui, jį reikėtų įsirengti kartu su jame įmontuotu sandėliuku. Tokiu būdu savo daiktų sandėliavimui turėsite pakankamai vietos bei palaikysite tvarką garaže, kuri yra ypač svarbi vienviečio garažo atveju.

Dar vienas variantas, dvejojantiems, ar verta savo sklype rinktis garažą dviems automobiliams – garažas su pastoge. Tokiu atveju net ir transporto priemonei stovint lauke, šiltuoju sezonu ji bus apsaugota, o po pastoge bus galima laikyti bei nuo kritulių apsaugoti rečiau naudojamus daiktus.

Garažai dviems automobiliams – dėmesio verta investicija

Bene pagrindinis, su automobiliais susijęs klausimas, su kuriuo susiduria daugelis šeimos ūkių – kurį automobilį laikyti garaže? Ir, nors dažniausiai ši vieta užleidžiama naujausioms, geriausios būklės transporto priemonėms, diskutuojama šiuo atveju ne tik apie automobilio apsaugą, bet ir jūsų komfortą žiemos sezonu. Visų pirma, garažas dviems automobiliams leidžia išvengti nuolatinio variklio šildymo, kuris šaltais žiemos rytais užtrunka nemažai laiko. Antra, ypač svarbūs garažo privalumai žiemos metu jaučiami ir mūsų laiko atžvilgiu – laikant automobilį po specialiai jam įrengta stogine, kasdien tenka gramdyti apšalusius automobilio stiklus. Įsirengus medinį garažą – rytinės kelionės žiemos sezonu taps gerokai malonesnės.

Didesnis garažas – daugiau panaudojimo galimybių

Specialistų teigimu, net jei nesate tikri, ar garažas dviems automobiliams visuomet bus naudojamas automobilių laikymui, tai – dėmesio vertas pasirinkimas. Visų pirma, be visapusiškos automobilių apsaugos užtikrinimo bet kokiomis klimato sąlygomis, jis taip pat suteiks galimybę sandėliuoti rečiau naudojamus daiktus. Tokiu pavyzdžiu galėtų būti sodo įrankiai, žoliapjovė ar lauko baldai, neretai garažo patalpose sandėliuojamos ir maisto atsargos ar buityje rečiau naudojami prietaisai. Ir, nors dažnu atveju dėl šių priežasčių galima įsirengti papildomą sandėliuką, sklypo dideliu skaičiumi statinių aprauti dažniausiai nesinori, o žiemą visų daiktų turėjimas vienoje patalpoje – suteikia nemažai komforto.

Ar dviviečiam garažui reikalingi leidimai?

Nors iš pradžių projektuojami garažai dviems automobiliams gali pasirodyti kaip didelis, papildomų dokumentų ir ne mažai darbų reikalaujantis projektas, viskas priklauso nuo to, kaip gerai jį apgalvosite.

Visų pirma, pirmu žingsniu galima laikyti sprendimą, ar garažą statysite prie gyvenamojo namo, ar kaip atskirą pastatą. Praktikoje galimi abu variantai, tačiau verta paminėti, jog idėja garažą glausti prie gyvenamojo namo sienos – tikrai verta dėmesio. Tokiu būdu ne tik sumažinsite statybų išlaidas – mokėsite už tris sienas vietoj keturių, bet ir džiaugsitės išskirtiniu komfortu žiemos metu. Nieko nėra geriau, nei galimybė į garažo patalpas šaltą žiemos dieną patekti tiesiai iš šiltų namų. Tiesa, būtina žinoti, jog garažą glaudžiant prie gyvenamojo namo, jo plotas yra skaičiuojamas į bendrą namų plotą, todėl šį projektuojant vertėtų gerai apgalvoti, kokio dydžio patalpa jums yra reikalinga.

Tuo atveju, jei garažą svarstote statyti atskirai, jam leidimas bus reikalingas, kai šio plotas viršys 80 m2 arba garažo patalpa bus aukštesnė nei 8,5 m. Šis sprendimas dažniausiai rekomenduojamas didesnių sklypų savininkams, nes tokiu būdu tiek mediniai garažai, tiek gyvenamosios patalpos nestokos erdvės net ir vengiant statybos leidimų, todėl galėsite naudotis visais jų teikiamas privalumais.

Kodėl būtina darbus patikėti patikimam rangovui?

Garažas dviems automobiliams, kaip ir kiti statiniai iš medžio, reikalauja ne tik gero projekto, tačiau ir patikimo rangovo, kuris padėtų priimti svarbius sprendimus ir išvengti papildomai kainuosiančių klaidų. Medinių namų bei garažų gamyboje ir statybose besispecializuodami jau beveik 15 metų, subūrėme tikrą savo srities profesionalų komandą, kurios dėka savo klientams galime pasiūlyti dėmesio vertą sprendimą bet kokiu, su medinių pastatų projektais susijusiu klausimu.

Surenkami mediniai garažai dviems automobiliams nuo kitų mūsų gaminamų medinių statinių skiriasi matmenimis ir durimis. Į garažus montuojame patogias dvivėres duris, per kurias bus lengva įvažiuoti su automobiliu ar sodo technika. Taip pat garažai gali būti įrengiami su mažiau langų ar visai be jų, tokiu būdu supaprastinant garažo konstrukciją, sumažinant kainą, ir apsaugant juos nuo vagių.

Visų garažų matmenys yra tokie, kad į jų vidų lengvai tilptų vienas arba du standartinio dydžio automobiliai, medinis garažas gali būti naudojamas ne tik automobiliui, bet ir daiktams laikyti. Dažnai prie garažo jungiamos ir stoginės, tinkamos malkoms ar daiktams laikyti, kurių funkcionalumas itin pasiteisina kasdienėje buityje.

Svarbu paminėti ir tai, jog mūsų įmonė namų ir garažų statyboms naudoja medieną, kuri žinoma kaip viena ekologiškiausių statybinių medžiagų. Nesvarbu, kokio dydžio ar paskirties statinį užsako mūsų klientas, jam skiriame visą savo profesionalios komandos dėmesį. Tik tokiu būdu galime garantuoti statinių kokybę bei ilgaamžiškumą, o kartu ir įgyvendinti visus klientų poreikius. Geriausias mūsų darbo įvertinimas – puikūs klientų atsiliepimai ir jų sodybas bei sodus puošiantys, išskirtiniai statiniai.

Kiekvienas žmogus yra skirtingas, todėl dedame visas pastangas tam, kad užsakomus statinius pritaikytume individualiems užsakovų poreikiams. Visus namų modelius projektuojame ir gaminame patys, taigi galime koreguoti bet kurį standartinį projektą pagal individualius pageidavimus. Siūlome ir individualų statinių projektavimą, kuris leis investuoti tik į jums reikiamus bei tinkamus sprendimus, nemokant už tai, kad jums nėra reikalinga.

slinkite į viršų
Filtravimas
close
Plotas
arorw-up arorw-down
Kambarių skaičius
arorw-up arorw-down
Kaina
arorw-up arorw-down
Sienų storis
arorw-up arorw-down
Stogo tipas
arorw-up arorw-down
Aukštų skaičius
arorw-up arorw-down
Terasa
arorw-up arorw-down
X

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Šiuo metu mes nedirbame

Prašome įvesti savo telefono numerį ir pasirinkti patogų laiką konsultacijai
Daugiau nei 90% mūsų klientų modifikuoja namelius, kad jie atitiktų jų poreikius. išsakykite savo pageidavimus ir mes projektą pritaikysime Jums.
BDAR sutikimas
×

Pateikti užklausą

BDAR sutikimas
×

Geriausios kainos garantija

Kompensuosime kainų skirtumą, pasiūlydami mažesnę kainą nei yra palyginamosios prekės pardavimo kaina.

×
×

Turite sklypą ir ieškote jam namelio?

Suteiksime Jums profesionalią konsultaciją ir padėsime įgyvendinti Jūsų svajonę!

Ne, ačiū
×