Galimos NEMOKAMOS modifikacijos kiekviename projekte! Sužinokite daugiau →
 • Claret1-837x471-1
 • Sodo namelis Dagilis
 • Sodo namelis Dagilis
 • Sodo namelis Dagilis
 • Sodo namelis Dagilis
 • Sodo namelis Dagilis

Claret (Dagilis)

10.8 m², 1 kambarys
Į bazinę kainą įskaičiuota:
 • Nemokamas pristatymas iki 100 km nuo Kaišiadorių
 • Namų planai ir jų modifikacijos
 • Langai, durys, sienos, stogo ir grindų lentos, terasų lentos (modeliams su terasomis)
 • Surinkimas
Į bazinę kainą neįskaičiuota:
 • Pamatai
 • Vandentiekis ir elektros instaliacija
 • Stogo danga
 • Dažymas
 • Apšilitnimas
 • Statybų leidimai
 • Kitos "namų iki raktų" paslaugos
Pristatymas: 6 -10 savaitės nuo užsakymo iki pristatymo

Į bazinę kainą įskaičiuota

Visus langus, kurių kaina yra įskaičiuota į bendrą jūsų pasirikto projektų kainą, gaminame patys.

Klijuotos medienos langai su dvigubos pozicijos atidarymo sistema turi dvigubo stiklo paketus bei kokybiškas rankenas. Į standartinę kainą įskaičiuoti „Premium“ klasės langai.

Projekte langų išmatavimus keiskite nemokamai!

Langų info nuotrauka

Visas duris gaminame patys, jos yra įskaičiuotos į jūsų pasirinkto projekto kainą.

Į standartinę kainą įskaičiuotos „Premium“ klasės klijuotos medienos lauko ir vidaus durys su apsaugine spyna. Jei pageidaujama, klientai gali pasirinkti duris su stiklu.

Projekte durų išmatavimus keiskite nemokamai!

Durų info nuotrauka

Pasirinkto storio sienos ir grindys (žr. projekto specifikacijas) yra pagamintos iš aukščiausios kokybės medienos, kuri atkeliauja iš Šiaurės Europos ir Sibiro regionų.

Jei klientas pageidauja 90 mm ar didesnio skerspjūvio pločio sienojaus, paprastai siūlome klijuotą medieną, kuri tokiu atveju yra kokybiškesnė, tačiau pageidaujant taip pat galime pasiūlyti ir masyvo medieną, kuri pigesnė lyginant su klijuota.

Sienų, stogo konstrukcijų, gegnių, grindų info nuotrauka

Papildomi pasirinkimai (neįskaičiuoti į bazinę kainą)

Siekdami aukščiausių standartų, siūlome tik įnovatyviausius ir paklausiausius variantus. Klientams siūlome šiuos populiariausius stogo dangos variantus: bituminė lakštinė danga, bituminės čerpelės, plieninė stogo danga, beasbestinis šiferis, tačiau taip pat dirbame ir su kitomis stogo dangomis.

Kaina priklauso nuo jūsų pasirinktos stogo dangos. Norėdami aptarti pageidaujamą stogo dangą bei gauti išsamų projekto pasiūlymą, kreipkitės į mūsų projekto vadovą.

Stogo danga foto

Atsižvelgdami į reikalavimus bei asmeninius kliento poreikius, parenkame tinkamiausią sienų šiltinimo variantą. Namai gali būti apšildyti tiek, kad juose būtų galima gyventi ištisus metus. Ekologišką natūralių sienų izoliaciją sudaro garų barjeras, izoliacinės sijos, izoliacijos užpildas, vėjo barjeras ir dailylentės.

Priklausomai nuo projekto specifikacijų, kainos gali skirtis. Norėdami gauti išsamų projekto pasiūlymą, susisiekite su mūsų projekto vadovu.

Sienų izoliacijos foto

Stogo izoliacijos konstrukcija labai panaši į aukščiau minėtą sienų izoliaciją, tačiau stogo izoliacijai kai kuriais atvejais reikalauja skirtingų medžiagų viršutiniams sluoksniams. Ekologiška, natūrali stogo izoliacija susideda iš garų barjero, izoliacinių sijų, izoliacijos užpildo ir vėjo barjero.

Kainos gali skirtis, atsižvelgiant į projekto specifikacijas. Norėdami gauti išsamų projekto pasiūlymą, susisiekite su mūsų projekto vadovu.

Stogo izoliacija foto

Latakai yra svarbiausias medinio namelio elementas. Jie naudojami vandenio nutekėjimui, vasarnamio apsaugai, estetikai bei energijos vartojimo efektyvumui užtikrinti. Mes siūlome plieninius ir PVC lietvamzdžius, kurie šiuo metu yra populiariausias klientų pasirinkimas, tačiau pagal jūsų poreikius galime pasiūlyti ir kitų tipų lietvamzdžius.

Norėdami gauti išsamų projekto pasiūlymą, susisiekite su mūsų projekto vadovu.

Trigubo stiklo, į vidų varstomi langai skirti Europos šalių rinkai ir atitinka visus reikalaujamus standartus.

Kiekvieno medinio lango/durų apatiniai horizontalūs paviršiai, esantys lauko pusėje yra padengti aliuminėmis nuolajomis. Jos gali būti dažoma bet kokia Jums patinkančia spalva.

Norėdami gauti išsamų projekto pasiūlymą, susisiekite su mūsų projektų vadovu.

trigubo stiklo langai foto

Jei pasirinkote namą su dideliais langais ar durimis, mes sustipriname aplink juos esančias konstrukcijas, kad pertvaros būtų tvirtos. Tam naudojamas papildomas medinis apvalkalas.

Konstrukcijos stabilumo užtikrinimui esant pageidavimui galime naudoti U formos apvadus, kurie apgaubia namelio angas formuojančių sienojų galus, arba spynų atsikišimus iš namelio išorės.

Pageidaujant, angas aplink langus ir duris galima sustiprinti papildomais mediniais balkeliais, kurie įspraudžiami į langų ir durų angas formuojančių sienojų galuose paliktus griovelius. Šį metodą dažniausiai naudoja moderniausios įmonės, suinteresuotos patenkinti net reikliausius klientus ir pasiekti aukščiausios kokybės standartą.

Norėdami gauti išsamų projekto pasiūlymą, susisiekite su mūsų projekto vadovu.

papildomi sutvirtinimai foto

Bendradarbiaujame su aukštos kvalifikacijos medinių namų surinkimo profesionalais, kurie gali pasiūlyti ir šias papildomas paslaugas: pamatų rengimą, latakų įrengimą ir kitus su statybomis susijusius darbus. Visa tai – ypač konkurencingomis kainomis.

Kiekvienas projektas yra individualus, norėdami sužinoti kainą susisiekite su mūsų projektų vadovu.

Specifikacijos

 • Plotas 10.8 m²
 • Terasos plotas 3.2 m²
 • Kambariai 1
 • WC 1
 • Aukštai 1
 • Išmatavimai Pirmas aukštas: 05.07 m x 2.77 m
 • Aukštis 2743 mm
 • Sienos aukštis 2161 mm
 • Sienos storis Variantai: 34 mm44 mm
 • Grindų storis Variantai: 19 mm28 mm
 • Stogo storis Variantai: 19 mm28 mm

Kodėl rinktis mus?

Visi namai gaminami individualiai, atsižvelgiant į kliento poreikius ir specifikacijas.

Žinome, koks svarbus yra namo pritaikymas individualiems poreikiams, nes 93% mūsų pastatytų namų yra pakeičiami mūsų klientų prašymu. Praktiškai kiekvienas mūsų statomas namas kuriamas kartu su būsimais savininkais ir tai mus džiugina, nes pagrindinis mūsų tikslas – kurti namus, kuriuose klientai jaustųsi patogiai.

Namų projektai paruošiami per vieną darbo dieną.

Mūsų nuosava projektavimo sistema leis paruošti Jūsų projektą per vieną darbo dieną. Ypač greitai atliekame ir namelių gamybos darbus – ištisus metus gyventi tinkamą medinį namą dažniausiai pagaminame per 6 savaites, o tokį namą mūsų komandai pastatyti užtrunka – iki 2 savaičių. Labai tikėtina, kad užsisakę „Meistro namų” pagamintą medinį namą, juo galėsite džiaugtis ir naudotis jau po 2 mėnesių!

Garantuojame aukščiausią darbų ir medžiagų kokybę kiekviename gamybos etape.

Kokybiško namo statyboms svarbūs procesai pradedami dar kertant ir kokybiškai džiovinant medieną, todėl, vadovaudamiesi ilgamete patirtimi, statydami namelius naudojame Norvegijos šiaurėje augančią medieną, kuri atšiauraus klimato dėka pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Nukirtus medžius, mediena supjaustoma lentomis ir 2–3 metus džiovinama gryname ore, kol pasiekiama ne daugiau kaip 20% drėgmės.

Klijuotos medienos savybes lemia ne tik į gamyklą patenkanti medžiaga, bet ir profesionalus jos paruošimas, todėl kiekvieną importuotą lentą mūsų darbuotojai apžiūri bei pašalina visus jos trūkumus. Atrinkus panašios išvaizdos lentas, šios specialiu spaustuvu suklijuojamos į rastą, o tuomet pradedama medinio namo gamyba. Pagal kartu su klientu parengtą projektą, mūsų gamykloje klijuoti rąstai technologiškai pažangiomis mašinomis tiksliai supjaustomi į medines sijas.

Atsižvelgiant į tai, kad ne tik statome, bet ir gaminame namelių statyboms reikalingas dalis, galime garantuoti aukščiausią statinių kokybę, kartu pasiūlydami Jums geriausią medinio namelio kainą.

Pasirūpiname aukščiausios kokybės durimis ir langais.

Mums rūpi aukšta gamybos kokybė, todėl savo vasarnamiams gamykloje įdedame iš klijuotos medienos pagamintus langus ir duris. Jie turi puikius parametrus, nes gaminami iš tos pačios medienos kaip ir namas, todėl yra ilgaamžiai. Nesvarbu, ar įsigijote didelį vasarnamį, ar sodo namelį, džiaugsitės šiltais, užpildytais kokybišku stiklo paketu, vandeniui nepralaidžiais aukščiausios kokybės mediniais langais, kuriuos galėsite darinėti keliomis kryptimis, bei sandariomis, puikia šilumos izoliacija pasižyminčiomis durimis.

Atliekame visus darbus – nuo statybų pradžios iki pabaigos.

Tai, kad mūsų statybininkų brigada specializuojasi būtent medinių namų statyboje, tampa dideliu privalumu atliekant įvairius statybų darbus – mūsų klientams nereikia ieškoti papildomų specialistų, o mes galime užtikrinti visapusišką statinio kokybę. Taigi, klientai dažnai nusprendžia bendradarbiauti su mūsų firma nuo statybų pradžios iki galo – jie patiki mums tiek namo apdailą, tiek stogo dengimą ar apšiltinimą, taip užsitikrindami ne tik aukščiausią darbų kokybę, bet ir geriausią kainą.

Suteikiame profesionalią konsultaciją visais, su namo statybomis susijusiais klausimais.

Namų statybos – bendra „Meistro namų” komandos, kurią sudaro daugiau nei 100 savo sritį puikiai išmanančių specialistų, aistra, todėl patikėdami mums savo projektą džiaugsitės ne tik aukščiausios kokybės darbais, bet ir išskirtiniu profesionalų dėmesiu bei patarimais Jūsų individualiam projektui. Suteiksime profesionalią konsultaciją statybos, leidimų, išplanavimo ar kitais, su namo statybomis susijusiais klausimais.

Claret (Dagilis)

10.8 m², 1 kambarys
Į bazinę kainą įskaičiuota:
 • Nemokamas pristatymas iki 100 km nuo Kaišiadorių
 • Namų planai ir jų modifikacijos
 • Langai, durys, sienos, stogo ir grindų lentos, terasų lentos (modeliams su terasomis)
 • Surinkimas
Į bazinę kainą neįskaičiuota:
 • Pamatai
 • Vandentiekis ir elektros instaliacija
 • Stogo danga
 • Dažymas
 • Apšilitnimas
 • Statybų leidimai
 • Kitos "namų iki raktų" paslaugos
Pristatymas: 6 -10 savaitės nuo užsakymo iki pristatymo
slinkite į viršų

Užklausos forma

Užduokite norimus klausimus

×

Šiuo metu mes nedirbame

Prašome įvesti savo telefono numerį ir pasirinkti patogų laiką konsultacijai
Daugiau nei 90% mūsų klientų modifikuoja namelius, kad jie atitiktų jų poreikius. išsakykite savo pageidavimus ir mes projektą pritaikysime Jums.
BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

Pateikti užklausą

BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

×

Mane domina šis namo projektas

Palikite savo kontaktus ir mes su jumis susisieksime.

Galite susisiekti su mumis tiesiogiai numeriu: +370 685 11151 arba užpildžius kontaktų formą, mes susisieksime su Jumis.

BDAR sutikimas Tai yra ES teisės reikalavimas. Be šio patvirtinimo, mes negalėjome susisiekti su Jumis
×

Gaukite nuolaidą!

Įveskite savo el. pašto adresą arba telefono numerį ir mes Jums atsiųsime pasiūlymą šiam projektui su papildoma nuolaida!

Aš nenoriu nuolaidos
×

Turite sklypą ir ieškote jam namelio?

Suteiksime Jums profesionalią konsultaciją ir padėsime įgyvendinti Jūsų svajonę!

Ne, ačiū
×