Turite daugiau klausimų? Susisiekite su mūsų specialistais!
Norite gauti individualią konsultaciją?

Mediniai namai

Jei turite didelį žemės sklypą ir didelę šeimyną, turbūt vasarnamio Jums taip pat norėtųsi pakankamai didelio – kad patogiai tilptų visi artimieji, būtų daug vietos susitalpinti reikiamus daiktus ar tiesiog visiems susirinkti viename kambaryje. Meistro Namai pagalvojo ne tik apie nedidelius ir kompaktiškus vasarnamius, tačiau siūlo ir didesnius medinius namus, kurių bendras gyvenamasis plotas yra nuo 75 kvadratinių metrų. Palyginimui galite priminti, jog dabartinių naujos statybos 3 kambarių butų plotas siekia apie 60 kvadratinių metrų. Taigi, toks medinis namas prilygsta 4 ar net 5 kambarių butui.

Medinis namas ir jo privalumai

1. Iki 80 kvadratinių metrų medinis namas gali būti statomas pagal supaprastintą tvarką.

2. Kiekvieno Meistro Namų medinio namo projektą Jūs galite keisti ar papildyti pagal savo nuožiūrą. Tereikia susisiekti su mumis ir mūsų architektai padės Jums įgyvendinti savo norus.

3. Mūsų dideli mediniai namai suprojektuoti su daug patalpų – ir mažų, ir didelių – tam, kad atitiktų visus Jūsų ir Jūsų šeimos poreikius.

4. Nedidelė kaina – tai vienas iš svarbiausių argumentų, kodėl tokį namą Jums turėtume statyti mes.

5. Didelis medinis namas – greitas pastatymas. Garantuojame, jog mūsų profesionalūs darbuotojai Jūsų pasirinktą namą pastatys ne ilgiau kaip per 2 savaites.

Mūsų didelių medinių namų pasirinkimas

Meistro-namai-mediniu-namu-pasirinkimas

1. Medinis namas Pelikanas – tai tikras 81 kvadratinio metro gražuolis ir praėjusių metų lyderis didelių medinių namų rinkoje. Patogus patalpų išdėstymas, šiuolaikiškas dizainas, didelis naudingasis plotas patenkins ne tik gausios, bet ir reiklios šeimos poreikius.

2. Didžiulis 2 aukštų medinis namas Tetervinas – modernus ir šviesus. Privalumai: aukšta kokybė, tvirtos sienos ir stilingas prieangis. Svarbu, jog statiniams iki 80 m2 galioja supapratinta leidimų tvarka.

3. Pats didžiausias Meistro Namų statomas medinis namas. Gulbė išsiskiria pačiais naujoviškiausiais sprendimais visoje rinkoje, komfortas neprilygstamas, o erdvės apstu kiekvienoje iš gausybės patalpų.

Jei Jus domina platesnė informacija apie mūsų gaminamus mažesnius namus, spauskite ir sužinokite daugiau čia: vasarnamiaisodo nameliai, mediniai nameliai.

×